• Kioski handlowe drewniane

Kioski handlowe, określane również często jako domki handlowe, zyskały ostatnio bardzo na popularności. Wszystko to za sprawą organizacji coraz większej ilości różnego rodzaju targów oraz jarmarków, jak np. z okazji świąt lub imprezy masowej. Drewniane budki nadają charakterystycznego klimatu, który zachęca odwiedzających do zakupów.

Domki handlowe stanowią eleganckie stoisko z przysłowiową „duszą”. Sprawdzą się zarówno do handlu artykułami spożywczymi, jak np. produktami regionalnymi, ale również do sprzedaży pamiątek turystycznych lub rękodzieła. Forma budki nie stwarza żadnych ograniczeń, dzięki czemu można ją przeznaczyć na dowolne cele.

Kioski z drewna

W naszej ofercie znaleźć można domki handlowe z drewna o wysuniętym dachu dwuspadowym, który tworzy estetyczny okap nad ladą oraz ochrania produkty przed niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi. Ściany budki zostały wykonane z drewna za pomocą metody pióra i wpustu. W miarę potrzeb nasze kioski handlowe można również ocieplić od środka.

Domki handlowe Wood&Play są bardzo praktyczne, ponieważ bez większego problemu można je swobodnie rozkręcić oraz przewieźć w inne miejsce. Dzięki temu świetnie sprawdzą się do mobilnego handlu. Przemyślana konstrukcja pozwala na atrakcyjną ekspozycję towaru oraz jednoczesną pracę dwóch lub trzech sprzedawców.

Domki handlowe z drewna

Jeśli w planach mają Państwo uczestnictwo w targach lub jarmarku, jednak nie wiedzą jak prawidłowo oraz atrakcyjnie wyeksponować swój towar, zapraszamy do zakupu budki z naszej oferty. Drewniane kioski handlowe to funkcjonalne miejsce do sprzedaży różnorodnego towaru. Na życzenie klienta wykonujemy również półki, podłogę oraz ścianki działowe.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot