• Stoły ogrodowe

Dla właścicieli ogrodów sezon letni jest przyjemnym czasem, w jego trakcie organizowane są liczne biesiady na świeżym powietrzu. Jeśli chcesz odpowiednio ugościć swoich gości powinieneś zainwestować w wysokiej jakości zestawy mebli ogrodowych, które dostępne są w naszym sklepie po bardzo atrakcyjnej cenie.

W zależności od przestrzeni jaką dysponujesz w swoim ogrodzie, innej wielkości stół drewniany będzie odpowiedni. Najbardziej praktycznym rozwiązaniem na balkon lub niewielki ogród będzie model biesiadny w kształcie koła. Średnica mebla to jedyne 110 centymetrów, jednak pomieszczą się przy nim trzy krzesła.

Nasza oferta obejmuje również stół biesiadny w kształcie rozłożystej ławy, idealny do większych ogrodów albo na działkę. Mebel zaprojektowano w surowym, rustykalnym stylu, z grubych, drewnianych desek, z zaokrąglonymi końcami. Stół można zakupić osobno, albo w zestawie z wygodnymi krzesłami u/lub ławami.

Dla osób, których interesuje bardziej elegancki stolik ogrodowy, przygotowaliśmy model Vincent, w kształcie prostokąta. Model jest odpowiedni dla sześciu biesiadników, można do niego dokupić dwuosobowe ławy, lub wygodne, kwadratowe krzesła. Stół wykonano z wąskich, drewnianych desek ułożonych równolegle.

Jeśli cenisz sobie praktyczne i wygodne rozwiązania polecamy stół piknikowy, do którego przymocowano wygodne ławeczki z obu stron. Stół ogrodowy drewniany zajmuje mniej miejsca w przechowalni, bowiem siedziska składa się do środka. Do produktu można domówić impregnat do drewna w wybranym kolorze.

Oferujemy także wysoki stolik wykonany z drewna, przeznaczony jako dodatek do przydomowego grilla. Dzięki dodatkowej, dolnej półce można na nim pomieścić znacznie więcej rzeczy. Stolik ten może służyć również jako rozsadnik do roślin ogrodowych, a także do wszystkich innych czynności, wymagających dodatkowego miejsca.

Stoły drewniane wysyłamy w wygodnych paczkach, w częściach, razem z zestawem niezbędnych elementów. Montaż stołu nie powinien sprawić większego problemu, dołączamy do niego instrukcję w języku polskim. Gotowy stolik można dodatkowo pokryć farbą z impregnatem, o dowolnym odcieniu – do kupienia również u nas.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot