• Płoty lamelowe

Jak osłonić działkę przed wścibskim wzrokiem sąsiadów lub kurzem niesionym z drogi przez koła przejeżdżających aut? To proste - wystarczy wybrać ogrodzenia z łukiem z naszej oferty! W asortymencie sklepu Drewex znajdziesz naprawdę szeroki wybór płotów łukowych w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Słowem - ogrodzenia z łukiem na każdą działkę!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - szeroki wybór drewnianych ogrodzeń z łukiem, wykonanych z najwyższej jakości surowca. Materiał został dodatkowo zabezpieczony w procesie impregnacji ciśnieniowej, dzięki czemu ma idealną trwałość od wewnątrz. Niezależenie od impregnacji należy je zabezpieczyć dodatkowo od zewnątrz odpowiednimi preparatami do ochrony drewna.

Zbuduj ładne ogrodzenia w swoim ogrodzie

Pełne ogrodzenia z drewna to dowód na to, że nawet tak prozaiczny element jak płot odgradzający działkę od innych posesji może być ładny. Eleganckie łukowe zdobienia sprawiają, że od teraz ogrodzenie nie będzie już tylko funkcjonalnym elementem działki, ale także ozdobą ogrodu, która rzeczywiście przyciąga wzrok.

Nasze ogrodzenia z łukiem to jednak nie tylko doskonały kształt, ale także wyjątkowo łatwe dopasowanie wyglądu do Twoich potrzeb. Wszystkie płoty które znajdziesz w naszym sklepie można we własnym zakresie pokryć dowolną farbą przeznaczoną do malowania drewna ogrodowego, dobierając tym samym kolor do swoich oczekiwań.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot