• Altany ośmiokątne ogrodowe drewniane

Drewniane altany ośmiokątne to konstrukcje pozwalające stworzyć centrum komfortowego odpoczynku. Tego typu obiekty doskonale sprawdzą się w dużym ogrodzie przydomowym. Coraz częściej wybierane są także jako element zagospodarowania:

  • terenów przy hotelach i ośrodkach wypoczynkowych,
  • przestrzeni publicznej.

Ośmiokątna altanka do ogrodu zapewnia komfortowy wypoczynek większej liczbie osób. Duża powierzchnia umożliwia także wykorzystanie wewnątrz dodatkowego wyposażenia, np. mebli wypoczynkowych.

Drewniane altany ośmiokątne

Altany ośmiokątne od WoodandPlay dostępne są w różnych wariantach ze względu na ich wykończenie. Każda konstrukcja prezentuje się wyjątkowo i ma niepowtarzalne detale, np. dekoracyjne płotki czy ścianki kratkowe.

Szeroki wybór daje możliwość dopasowania modelu do indywidualnych oczekiwań względem jego estetyki. Tym, co wyróżnia wszystkie konstrukcje, jest natomiast wykorzystanie w produkcji najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu drewniane altany ośmiokątne są stabilne, wytrzymałe i służą użytkownikom przez lata.

Ośmiokątna altanka do ogrodu

Altany ośmiokątne od WoodandPlay w podstawowych wariantach dostępne są jako konstrukcje bez pokrycia dachu czy podłogi. Elementy te są jednak dostępne na zamówienie, dzięki czemu ośmiokątna altanka do ogrodu może zostać wykończona z uwzględnieniem indywidualnych preferencji przyszłego właściciela.

Co więcej, można zdecydować się na dodatkowe mocowanie do podłoża w zestawie (kotwy, podstawy słupa). Bardzo dużym udogodnieniem jest także opcja zamówienia mebli do altany. To daje pewność, że wyposażenie będzie idealnie pasowało do konstrukcji.

Altany ośmiokątne od WoodandPlay

Ośmiokątna altanka do ogrodu to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią komfortowy wypoczynek na świeżym powietrzu. Dostępne w naszej ofercie modele spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Konstrukcje są trwałe i stworzone z dbałością o najmniejszy szczegół. To przekłada się na szybki i bezproblemowy montaż. Obiekty wykonywane są na zamówienie i przeznaczone do samodzielnego złożenia według instrukcji będącej częścią zestawu.

Bardzo dużą zaletą jest fakt, że żadna z altan nie wymaga zezwolenia na budowę. Procedura ich postawienia odbywa się więc bez zbędnych formalności.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot