• Formy płatności

Formy płatności realizowane w naszych sklepach

 

 1. Gotówka

  W każdym sklepie stacjonarnym można zapłacić gotówką w walucie PLN lub EUR. Kurs wymiany w naszych sklepach wynosi 4 zł = 1 €.

   

 2. Karta płatnicza

  W naszych sklepach akceptujemy płatności kartami Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro. Również płatności zbliżeniowe. Po sfinalizowaniu zakupów w sklepie internetowym można użyć swojej karty w systemie płatności internetowych Przelewy24.

  Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Towary: Płatności BLIK, karta płatnicza, przelew elektroniczny poprzez zewnętrzny system płatności imoje, obsługiwany przez firmę ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach.

   

 3. Przelew zwykły

  Płatności przelewem zwykłym można dokonać na dane:

  WOOD & PLAY sp. z o.o.
  ul. Czechosłowacka 4B
  74-100 Gryfino

  ING BANK Śląski 12 1050 1559 1000 0090 3294 8011

  Realizacja zamówienia może się wtedy opóźnić do momentu zaksięgowania na koncie. W przypadku przelewu z konta tego samego banku trwa to do 15 minut, w przypadku innych banków nawet do 3 dni roboczych.


 4. System płatności internetowych

  Nasz sklep internetowy korzysta z systemu płatności internetowych Przelewy24 jest to najwygodniejszy i najszybszy sposób płatności. Po dokonaniu płatności w systemie Przelewy24 automatycznie widzimy ją w systemie sprzedaży.