• Drewno Konstrukcyjne

W ofercie sklepu Wood & Play, oprócz różnego rodzaju gotowych wyrobów z drewna, można także znaleźć drewno konstrukcyjne. Podobnie jak gotowe produkty znajdujące się w naszym asortymencie, także każda deska konstrukcyjna cechuje się bardzo wysoką jakością i poddana jest odpowiedniej obróbce,d która nadaje jej pożądane cechy.

Nasza oferta drewna konstrukcyjnego cieszy się wielką popularnością, gdyż nasi Klienci mogą mieć pewność, że wybierają drewno konstrukcyjne o unikalnych właściwościach. Poddane odpowiednim procesom technologicznym, drewno takie jest trwałe, piękne i świetnie wywiązuje się ze swoich zadań, jest więc wykorzystywane wszechstronnie.

Do czego wykorzystywane są deski konstrukcyjne?

Drewno konstrukcyjne sprzedawane przez Wood & Play dzięki swym właściwościom nadawanym przez odpowiednie procesy technologiczne może być wykorzystywane do bardzo różnych celów. Polecamy je do wyrobu mebli, także ogrodowych, altan, tarasów czy wszelkich innych konstrukcji, które mają pięknie wyglądać i służyć przez długi czas.

Znajdujące się w naszej ofercie deski konstrukcyjne nasi Klienci wykorzystują do różnych celów. Są one trwałe, można więc wykonać z nich boazerię czy taras, mając przy tym pewność ich wysokich walorów estetycznych, które opierają się działaniu czasu i warunków atmosferycznych. Świetnie nadaje się też do produkcji mebli i innych elementów.

Zalety drewna konstrukcyjnego

Wiemy, jakie cechy powinno posiadać drewno budowlane, by mogło dobrze spełniać swoją rolę jeśli chodzi o parametry użytkowe i walory wizualne, dlatego proponujemy naszym Klientom najlepsze drewno konstrukcyjne, poddane odpowiedniej obróbce zwiększającej jego funkcjonalność, odporność i estetykę oraz ułatwiającej pracę z nim.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot