• Domki drewniane

Z naszymi produktami każdy ogród lub działka nabierze niepowtarzalnego charakteru. Oferujemy bardzo duży wybór estetycznych i praktycznych domków z drewna, wykonanych z najwyższą starannością. W zależności od wybranego modelu, produkt może być wykorzystany jako szopa ogrodowa, altanka, lub drewutnia

Oferowane przez nas domki są niezwykle proste w montażu i można je zainstalować praktycznie wszędzie. W naszym katalogu dostępne są też tanie domy z drewna z przeznaczeniem na domki letniskowe, idealne do dłuższego przenocowania gości. Wyposażone są w estetyczne tarasy, na których można się wygodnie rozsiąść.

Domki drewniane na działkę

Potrzebujesz miejsca do przechowywania sprzętu na swojej działce? Nasze domki drewniane na działkę sprawdzą się najlepiej! W naszej ofercie dostępne są modele o różnym rozmiarze i przeznaczeniu, dzięki czemu bez problemu można je dopasować do własnych potrzeb. Szczególnie polecamy domy kanadyjskie oraz domy szkieletowe, wykonane pod klucz.

Niektóre z domków drewnianych poddano ciśnieniowej impregnacji, dzięki czemu są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu drewna. Domki drewniane są w większości zamykane na klucz, dzięki czemu można w nich bezpiecznie przechowywać kosztowne narzędzia czy kosiarkę. 

Domy drewniane dostępne w naszej ofercie są bardzo praktyczne. Do ich montażu nie są potrzebne specjalne narzędzia czy umiejętności, można to zrobić samodzielnie, korzystając z instrukcji. Poszczególne modele domków narzędziowych zaopatrzone są w okna, dzięki czemu będą prezentować się ciekawie na każdej działce. 

Osoby dysponujące działkami o większych powierzchniach mogą wybrać małe domy drewniane z wbudowanym tarasem. Sprawdzi się on nie tylko jako schronienie przed deszczem, można na nim rozstawić też stół z krzesłami i grilla. Dzięki domkom ogrodowym o większych gabarytach spędzanie czasu na działce będzie jeszcze bardziej przyjemne.

Producent domków drewnianych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży Wood & Play może zaoferować swoim klientom najwyższej jakości domy drewniane o różnym przeznaczeniu. Nasze gotowe domki całoroczne, wykonane niezwykle starannie z dbałością o detale, dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. A dzięki dużemu wyborowi każdy znajdzie coś dla siebie!

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot