• Płoty myśliwskie

Planujesz stylowe ogrodzenie posesji, wyeksponowanie kwiatowych rabat, a może uchronienie ich przed zwierzętami? Doskonałym rozwiązaniem będą tu płoty myśliwskie, dostępne w naszej bogatej ofercie . Dzięki wyjątkowej estetyce płotków myśliwskich, postawione z ich użyciem ogrodzenia, będą idealną dekoracją każdego ogrodu.

Drewniane płoty myśliwskie składają się z prostych pali ułożonych ukośnie na kształt kratownicy. Umiejętnie dobrana gęstość żebrowania gwarantuje odpowiedni prześwit, broniąc jednocześnie przed dostępem małych zwierząt. Taka konstrukcja świetnie sprawdzi się również do oparcia różnego rodzaju pnączy, które z łatwością owiną się wokół palików.

Montaż płotu myśliwskiego

Oferowane przez nas płotki myśliwskie powstają z wysokiej jakości półwałków sosnowych, poddawanych impregnacji ciśnieniowej. Chroni ona ogrodzenia przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych oraz biologicznych. To z kolei przekłada się na wieloletnią żywotność tych niewielkich ogrodzeń.

Efektywny wygląd i wysoka odporność to jednak nie koniec zalet. Płotki myśliwskie zachwycają również łatwością montażu. Możliwe jest zarówno stworzenie samodzielnej konstrukcji, jak i połączenie płotka z istniejącym już ogrodzeniem. Słupki osadzone w podłożu za pomocą kotew łączy się z przęsłami płotku przy użyciu łączników kątowych oraz wkrętów ze stali nierdzewnej.

Wytrzymałe płoty z drewna

Możliwość modyfikowania przęseł pozwala na tworzenie krótszych, nieco wyższych i gęściej żebrowanych płotków myśliwskich. To z kolei zapewnia możliwość dostosowania ogrodzenia do przestrzeni ogrodu kwiatowego lub warzywnego czy bezpiecznego miejsca do zabaw dla dzieci. Szeroki wachlarz zastosowań sprawia, że naturalne płoty myśliwskie cieszą się ogromną popularnością, coraz częściej goszcząc w stylowych ogrodach.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot