• Huśtawki

Huśtawki drewniane dla dzieci to jedna z lepszych atrakcji dla dziecka w każdym wieku! Dzieci uwielbiają tego typu ogrodowe atrakcje i chętnie z huśtawek korzystają. Piękna, bezpieczna drewniana huśtawka ogrodowa pozwoli na zachowanie cudownych wspomnień z wyśmienitych zabaw w ogrodzie.

Nasze huśtawki ogrodowe dla dzieci to przede wszystkim bezpieczeństwo. Huśtawki Drewex posiadają atesty, które zapewnią bezpieczną zabawę dziecku, a rodzicom spokój. Oferujemy huśtawki w różnych wersjach, co pozwala na stworzenie własnej kompozycji placu zabaw i w zależności od rozmiaru dopasować ją do własnej przestrzeni.

Zbuduj plac zabaw dla dziecka

Dzieci kochają huśtawki i prywatne place zabaw, w których mogą do woli spędzać czas niemal o każdej porze roku. W naszej ofercie znajdą Państwo huśtawki ogrodowe pojedyncze i podwójne, aby dostosować się do liczby użytkowników czy wymiarów ogrodu. Huśtawki różnią się od siebie również ceną.

Zbudowanie placu zabaw wymaga od rodziców nakładów finansowych, a przede wszystkim czasu. Z naszymi huśtawkami i zestawami ogrodowe place zabaw będą gotowe od razu, a przy tym trwałe i bezpieczne. Każde dziecko będzie zachwycone tą stworzoną dla niego radosną przestrzenią.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot