• Huśtawki dla dzieci ogrodowe

Drewniane huśtawki dla dzieci idealne do placu zabaw w Twoim ogródku 

Chyba nikt nie czerpie tyle radości z przydomowego ogrodu jak dzieci, szczególnie jeśli jest on zaopatrzony w odpowiednie akcesoria do zabaw dla najmłodszych. W Wood & Play już od lat zajmujemy się projektowaniem konstrukcji drewnianych, przeznaczonych do użytku zewnętrznego. Nasza oferta obejmuje też różnorodne huśtawki ogrodowe dla dzieci. 

W naszym katalogu znajdziesz zarówno większe drewniane huśtawki ogrodowe jak i modele z plastikowymi siedziskami, które należy podwiesić na specjalnej, stabilnej konstrukcji - również do kupienia u nas. Huśtawki drewniane są dość rozłożyste, dlatego mogą pomieścić kilka osób na raz, nie tylko dzieci ale też ich rodziców. 

Huśtawki drewniane ogrodowe do zabawy dla najmłodszych

Huśtawki ogrodowe oferowane w naszym sklepie, wykonano z wysokiej jakości drewna, wytrzymałego na obciążenia. Każdy produkt zabezpieczany jest przed deszczem czy śniegiem za pomocą ciśnieniowej impregnacji. Dzięki temu nie musisz stosować dodatkowych zabezpieczeń przed nadejściem sezonu jesiennego. 

Polecamy też nasze specjalne zestawy, składające się ze specjalnej wieżyczki drewnianej, do której można dokupić tor wspinaczkowy lub właśnie huśtawki ogrodowe. Cała konstrukcja prezentuje się bardzo ciekawie, ze szczytu wieży dzieci będą miały znakomity widok na okolice! Wieża jest stabilna i bezpieczna dla każdego dziecka. 

Huśtawka ogrodowa w ofercie Wood & Play

Nasze huśtawki dla dzieci są niezwykle łatwe w montażu. Gotowy produkt wysyłamy razem z zestawem wszystkich, niezbędnych elementów, oraz z intuicyjna instrukcją. Aby złożyć huśtawkę nie potrzebujesz dodatkowych umiejętności, czynność nie powinna zająć więcej niż kilka godzin z Twojego czasu. 

Chcesz zamówić nasz produkt, jednak masz problem z jego wizualizacją? To żaden problem, wystarczy odwiedzić jeden z dwóch salonów sprzedażowych, aby móc się przekonać, jak nasze huśtawki ogrodowe prezentują się na żywo! Jesteśmy do dyspozycji w Poznaniu oraz w Gorzowie Wielkopolskim, codziennie od poniedziałku do piątku.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot