• Drewutnie do ogrodu

Nie zawsze wiadomo, gdzie dobrze będzie przechowywać drewno na opał, na przykład kominkowe, a przecież potrzebuje ono dobrej ochrony przed warunkami atmosferycznymi oraz konieczne jest przechowywanie go w porządku. Nasza drewutnia czy specjalna wiata na drewno sprawdzi się w tym doskonale, przy czym łatwo można wybrać wariant idealny dla warunków swojej posesji.

Osobom, którym potrzebna jest drewutnia, możemy zaproponować wiele funkcjonalnych i estetycznych rozwiązań. Jeśli na zabudowaną drewutnię w postaci domku nie ma miejsca, polecamy wiatę na drewno w postaci samego zadaszenia bądź otwartej, dwuspadowej drewutni, która zapewnia także dobrą wentylację drewna.

Wiata na drewno - praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Drewniana wiata na drewno to idealny wybór do ogrodu. Prosta konstrukcja umożliwia samodzielny montaż, a różne style wykonania sprawiają, że dopasuje się do architektury ogrodowej i będzie jego ozdobą.

Drewutnia ogrodowa pozwala na składowanie drewna opałowego w uporządkowany sposób oraz w warunkach ułatwiających suszenie i ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Dla osób lubiących styl nowoczesny i minimalistyczny polecamy wiaty na drewno z drewnianą podłogą i daszkiem oraz ażurowymi ścianami. Odizolowanie od podłoża oraz szczelny dach chroni drewno przed opadami, wiatrem czy zimnem.

Budowa drewutni sprawia, że można ją ustawić zarówno pod ścianą, jak i jako samodzielną konstrukcję. W zależności od potrzeb możesz więc ustawić ją blisko garażu czy pomieszczenia gospodarczego albo na uboczu podwórka w pobliżu wejścia do domu.

W ten sposób będziesz mógł swobodnie przynosić drewno do kominka na bieżąco oraz przywozić i układać zakupione drzewo.

Jeżeli zależy Ci na połączeniu wysokiej estetyki i funkcjonalności, wybierz drewutnię z szafką albo wiatę garażową połączoną z drewutnią.

Kompaktowe wymiary i dodatkowe akcesoria sprawią, że będzie to wielofunkcyjny budynek umożliwiający nie tylko sezonowanie drewna, ale też przechowywanie niezbędnych narzędzi i sprzętów czy parkowanie samochodu.

Doskonale sprawdzi się nie tylko w ogrodzie, ale też na działce czy przydomowym podwórku. W naszej ofercie znajdziesz różne modele wiat, drewutni i domków ogrodowych z wysokiej jakości drewna sosnowego, które spełnią Twoje oczekiwania i posłużą przez lata.

Zalety posiadania drewutni w ogrodzie

Drewutnia w ogrodzie to niezbędny element wyposażenia posesji, jeżeli zależy Ci na zachowaniu porządku. Solidna drewutnia odporna na działanie czynników zewnętrznych pozwoli zabezpieczyć drewno na opał oraz trzymać je w łatwo dostępnym miejscu. Najlepiej usytuować ją blisko drzwi wejściowych.

To umożliwi uzupełnianie drewna do kominka na bieżąco, bez potrzeby składowania jego zapasów w domu. Drewutnia drewniana sprawdzi się w każdym ogrodzie, w którym oprócz przestrzeni rekreacyjnej chcemy stworzyć także strefę roboczą.

Co istotne, postawienie niedużej drewutni czy wiaty ogrodowej nie wymaga posiadania pozwolenia na budowę budynków gospodarczych, co znacząco usprawnia budowę i montaż.

Drewutnia ogrodowa - składzik i schowek w jednym

Drewutnia ogrodowa wraz z niedużym pomieszczeniem gospodarczym to świetne połączenie na niedużych powierzchniach. Kompaktowe rozmiary, łatwość złożenia oraz stabilna i solidna konstrukcja sprawiają, że taka drewutnia może posłużyć do przechowywania różnych potrzebnych rzeczy, których nie chcesz składować w domu.

Drewutnia ze schowkiem pozwala na łatwe i czyste przechowywanie niezbędnych narzędzi ogrodniczych, takich jak kosiarka, grabie, nożyce czy jeszcze inne.

W domku ogrodowym można schować także rowery, sprzęt sportowy czy inne sezonowe akcesoria, np. rozkładany basen, zabawki ogrodowe dla dzieci lub meble ogrodowe wykorzystywane do letnich przyjęć na świeżym powietrzu.

Solidne i wytrzymałe drewutnie w ofercie Wood & Play

W ofercie sklepu internetowego Wood & Play znajdziesz wiaty i drewutnie wykonane z naturalnych materiałów w różnych rozmiarach i kształtach. Do każdego zestawu dołączamy przejrzystą instrukcję, jak samodzielnie złożyć konstrukcję. Dzięki temu bez trudu zrobisz to sam nawet bez specjalnych umiejętności.

Dostępna w naszym sklepie drewutnia jednospadowa będzie idealnym wyborem dla osób, które sezonują drewno na długo przed zimą i chcą to robić w bezpieczny i wygodny sposób. Konstrukcja została zaimpregnowana ciśnieniowo, dzięki czemu jest solidna i trwała.

Garaż drewniany z drewutnią to funkcjonalne i atrakcyjne rozwiązanie do przydomowego ogrodu czy podwórza. Składa się z miejsca parkingowego dla samochodu osobowego oraz drewutni na około 24 metry przestrzenne drewna.

Ażurowe ścianki boczne zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, a dach czterospadowy o kącie 26 stopni chroni przed zaleganiem śniegu w czasie zimy. Zobacz inne oferowane przez nas produkty do ogrodu.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot