• O nas

 

Witamy w świecie

 

www.WoodAndPlay.pl

 

Marka Wood&Play wywodzi się od firmy Drewex, gdzie swoje pierwsze kroki stawiała na początku lat 90-tych w niewielkiej miejscowości Mieszkowice.

Jako producent zawsze dbała o najwyższą jakość w rozsądnych cenach, dzięki czemu swoje produkty z powodzeniem sprzedawała na rynku Europejskim. W 2010 roku powstał pierwszy sklep detaliczny w Szczecinie, sprzedając produkty tylko z własnej produkcji. Prubując sprostać wymaganiam rynkowym firma zaczeła zwiększać asortyment dostępnych towarów, nawiązując stałą współpracę z najlepszymi producentami architektury ogrodowej. Przy okazji zwiększenia palety produktowej została stworzona nowa marka WOOD&PLAY, która posiada sklep stacjonarny w Szczecinie i w Gorzowie Wielkopolskim oraz sklep internetowy www.woodandplay.pl Posiadając dużą wystawę produktową, liczne magazyny towarów oraz sprawnie działające ekipy montażowe firma co roku zwiększa liczbę zadowolonych klientów, którzy doceniają produkty najwyższej jakości.

 

Sklep Wood&PlaySzczecin

 

W 2010 roku przy ulicy Floriana Krygiera 1 zwanej ówcześnie Autostradą Poznańską, powstał sklep, w którym każdy może przyjść, obejrzeć i poczuć towar, który chce zamówić.

Wystawa w Szczecinie to urocze domki, wesołe place zabaw i eleganckie wiaty, które mogą Państwo u nas nabyć.

Sprzedawcy w tym punkcie dysponują wiedzą na temat produkcji, montażu i chętnie udzielą wszelkich potrzebnych wskazówek, oraz są gotowi zrealizować niektóre Wasze pomysły. Przychodząc do sklepu w Szczecinie, poczuć przyjazną atmosferę.

Chętnie pomożemy dopasować ofertę do Państwa potrzeb, bo własnie Wy drodzy klienci, jesteście naszą inspiracją.

 

Sklep Wood&Play Gorzów

 

Poczuj się jak na rajskiej wyspie z tym, że zamiast wysokich palm, są piękne produkty z drewna. Ułóż się wygodnie na hamaku pod zadaszeniem jednej z altan i rozmarz się, a sprzedawcy chętnie pomogą Ci znaleźć to czego dusza pragnie dla Twojego ogrodu.

Sklep w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Marcina Kasprzaka 13A powstał w 2016 roku, żeby jeszcze więcej osób miało tę sposobność obejrzeć nasz asortyment.

Sprzedawcy w tym sklepie służą radą pomocą i szczerym uśmiechem.

 

Sklep Drewex w internecie

 

Prace nad stroną internetową rozpoczęliśmy w listopadzie 2016 roku.

Klienci z całej polski mogą zobaczyć produkty jakie sprzedajemy, ale także zamówić, wygodnie i nie wychodząc z domu.

Na stronie umieszczone są również artykuły których, nie jesteśmy w stanie wyeksponować na żadnej wystawie.

Strona nabiera kształtów i się rozwija w ekspresowym tempie mając już wielu zadowolonych klientów.

 

A teraz zapraszamy na film...

 

 

 

 

 

Życzymy udanych zakupów

 

Zespół Drewex Sklep