• O nas

 Logo_WoodPlay_2022_new_JPG(1).jpg

 

Wood & Play

 

Marka Wood & Play wywodzi się od firmy Drewex, gdzie swoje pierwsze kroki stawiała na początku lat 90-tych w niewielkiej miejscowości Mieszkowice.

W 2010 roku powstał pierwszy sklep detaliczny w Szczecinie, sprzedając produkty tylko z własnej produkcji. Próbując sprostać wymaganiom rynkowym firma zaczęła zwiększać asortyment dostępnych towarów i obecnie mamy ponad 200 produktów w ofercie. Przy okazji zwiększenia palety produktowej została stworzona nowa marka Wood & Play, która posiada sklep stacjonarny w Szczecinie i w Gorzowie Wielkopolskim oraz sklep internetowy www.woodandplay.pl Oferując dużą wystawę produktową, liczne magazyny towarów oraz sprawnie działające ekipy montażowe, firma co roku zwiększa liczbę zadowolonych klientów, którzy doceniają produkty najwyższej jakości. W 2022 roku naszą stronę internetową odwiedziło ponad 526 000 użytkowników, którzy wyświetlili ponad 2,2 mln produktów.

Za dynamicznym rozwojem i sukcesem marki Wood & Play stoi przede wszystkim posiadanie własnej produkcji - od tartaku poprzez wyspecjalizowane stolarnie, zakłady produkcyjne po własne oddziały z profesjonalnymi ekipami montażowymi. Dzięki temu mamy możliwość osobiście dbać o najwyższą jakość przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. Możemy powiedzieć, że nasi pracownicy „opiekują się” drewnem od wyjazdu z lasu do czasu, kiedy trafi do Państwa.

Swoje produkty z powodzeniem sprzedajemy na rynkach europejskich, gdzie cieszą się dużym uznaniem i popularnością. Świadczy o tym kontynuacja zamówień od stałych kontrahentów i ciągle rosnąca liczba nowych. Współpracujemy z firmami z Niemiec, Francji, Holandii, Wielkiej Brytanii, Włoch i wielu innych krajów.

Obecnie otworzyliśmy halę do produkcji certyfikowanych palet. W czerwcu 2023 uruchomimy najnowocześniejszą linie do produkcji pelletu. Do produkcji wykorzystamy własne trociny i zrębki oczyszczone z kory. Rocznie wyprodukujemy ponad 6000 ton pelletu.

Oczekujemy na Państwa opinie, które pomogą poprawić jakość naszych usług. W całości odpowiadamy za jakość naszych produktów.

Zapraszamy do odwiedzania naszych oddziałów i strony: www.woodandplay.pl

Dlaczego warto u nas zrobić zakupy?

1. Jesteśmy jedyną firmą na rynku Polskim, za którą stoi zakład produkcyjny, sklepy stacjonarne, ponad 12 000 metrów placu z produktami, gdzie można zobaczyć towar na wystawie w dwóch województwach.
2. Posiadamy liczne magazyny towarów, długoletnich specjalistów, którzy pomogą przy wyborze towaru, własne profesjonalne ekipy montażowe.
3. Misją firmy jest zadowolenie pracownika - zadowolenie klienta - zadowolenie kontrahenta. Wierzymy, że firmę Tworzą Ludzie, którzy mając przyjemność z pracy oddają całego siebie, co w konsekwencji przekłada się na zadowolenie klienta.
4. Jesteśmy Firmą ze 100% KAPITAŁEM POLSKIM - kupując u nas, wspierasz polską gospodarkę.
5. Nasze produkty są sprzedawane w wielu krajach Europy.
6. My nie konkurujemy z "sieciówkami". Nasz towar ma po prostu "więcej drewna w drewnie" a to znacząco przekłada się na jakość i żywotność produktu (grubsze przekroje: ścian, nóżek do huśtawek czy placów zabaw itp.). Dzięki produkcji, magazynom, sprzedaży stacjonarnej i internetowej uzyskujemy finalnie dobrą cenę za produkt wysokiej jakości.


Firma Wood & Play doskonale zdaje sobie sprawę, że zakup małej architektury drewnianej przez sklep internetowy, jest nie lada wyzwaniem dla wielu z Państwa. Kluczowym elementem jest wysyłka, kurier, który ma za zadanie bardzo często przewieźć duży gabaryt. Dlatego nasi pracownicy, przeprowadzają przez całą procedurę "bezboleśnie" i z niezwykłą cierpliwością, czyniąc tak poważne, stresujące decyzję niezwykle przyjemnymi i trafionymi.