• O nas

 Logo_WoodPlay_2022_new_JPG(1).jpg

 

Wood & Play

 

Marka Wood & Play wywodzi się od firmy Drewex, gdzie swoje pierwsze kroki stawiała na początku lat 90-tych w niewielkiej miejscowości Mieszkowice.

Jako producent zawsze dbała o najwyższą jakość w rozsądnych cenach, dzięki czemu swoje produkty z powodzeniem sprzedawała na rynku Europejskim. W 2010 roku powstał pierwszy sklep detaliczny w Szczecinie, sprzedając produkty tylko z własnej produkcji. Próbując sprostać wymaganiom rynkowym firma zaczęła zwiększać asortyment dostępnych towarów, nawiązując stałą współpracę z najlepszymi producentami architektury ogrodowej. Przy okazji zwiększenia palety produktowej została stworzona nowa marka Wood & Play, która posiada sklep stacjonarny w Szczecinie i w Gorzowie Wielkopolskim oraz sklep internetowy www.woodandplay.pl Posiadając dużą wystawę produktową, liczne magazyny towarów oraz sprawnie działające ekipy montażowe, firma co roku zwiększa liczbę zadowolonych klientów, którzy doceniają produkty najwyższej jakości.

 

Dlaczego warto u nas zrobić zakupy?

 

  1. Jesteśmy jedyną taką firmą na rynku Polskim, za którą stoi zakład produkcyjny, dwa sklepy stacjonarne, gdzie można zobaczyć towar na wystawie w dwóch województwach. Posiadamy liczne magazyny towarów, długoletnich specjalistów, którzy pomogą przy wyborze towaru oraz własne profesjonalne ekipy montażowe.
  2. Misją firmy jest zadowolenie pracownika - zadowolenie klienta - zadowolenie kontrachenta. Wierzemy, że firmę Tworzą Ludzie, którzy mając przyjemność z pracy oddają całego siebie, co w konsekwencji przekłąda się na zadowolenie klienta.
  3. Jesteśmy firmą ze 100% kapitałem Polskim - kupując u nas, wspierasz Polską gospodarkę.
  4. My nie konkurujemy z "sieciówkami". Nasz towar po prostu ma "więcej drewna w drewnie" a to znacząco przekłada się na jakość i żywotność produktu (grubsze przekroje: ścian, nóżek do huśtawek czy placów zabaw itp.). Dzięki magazynom, dzięki sprzedaży stacjonarnej i internetowej, uzyskujemy finalnie dobrą cenę za produkt wysokiej jakości.
  5. Firma Wood & Play doskonale zdaje sobie sprawę, że zakup małej architektury drewnianej przes sklep internetowy, jest nie lada wyzwaniem dla wielu z Państwa. Kluczowym elementem jest wysyłka, kurier, który ma za zadanie bardzo często przewieźć duży gabaryt. Dlatego nasi pracownicy, przeprowadzają przez całą procedurę "bezboleśnie" i z niezwykłą cierpliwością, czyniąc tak poważne, stresujące decyzję niezwykle przyjemnymi i trafionymi. 
      

  

Życzymy udanych zakupów

 

Zespół Wood & Play