• Listwy wykończeniowe drewniane

Listwy wykończeniowe to istotny element aranżacji wnętrz. Ich zadaniem jest ukrycie wszelkich niedociągnięć, szczelin i szpar widocznych w różnych pokryciach. Listwy podłogowe służą do maskowania łączenia ściany z podłogą oraz zapewniają estetyczny wygląd wykładzin, maskując ich końcowe cięcie.

Te wykonane z drewna idealnie komponują się z drewnianą podłogą. A możliwość pomalowania ich na dowolny kolor sprawia, że dopasujesz je do każdego pomieszczenia. Są niezbędne przy wszelkich pracach remontowych i nadadzą eleganckiego wyglądu każdemu wnętrzu.

Wybierając listwy przypodłogowe, zwróć uwagę na jakość materiału i wykonania. Dostępne w naszej ofercie listwy wykończeniowe z drewna sosnowego to produkty najwyższej jakości.

Listwy przypodłogowe - kątowniki, ćwierćwałki i listwy płaskie

Listwy przypodłogowe drewniane mają różne zastosowanie, w zależności od miejsca, w którym chcemy je zamontować. Mając to na uwadze, oferujemy naszym klientom różne typy listew drewnianych, o różnych przekrojach, które pozwolą na montaż w różnych miejscach, na przykład narożnikach, i które dadzą inny efekt wizualny.

Kątowniki

Drewniane listwy kątowe, jak sama nazwa wskazuje, są strugane pod kątem. Stosuje się je do wykończenia narożników ścian, by chronić je przed obiciem, ukruszeniem i innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Doskonale sprawdzą się także do zabezpieczenia mebli, parapetów, drzwi czy innych elementów o ostrych krańcach, co ma znaczenie zwłaszcza, gdy w domu są małe dzieci.

Klasyczne kątowniki drewniane pasują właściwie do każdego wnętrza. Dzięki nim wszystkie narożne elementy zostaną zabezpieczone, a dodatkowo będą wyglądać stylowo.

Ćwierćwałki wklęsłe i wypukłe

Listwy wykończeniowe w formie ćwierćwałków wklęsłych lub wypukłych to listwy o przekroju 1/4 koła o różnych wymiarach. Stanowią wyjątkowo estetyczną formę sztukaterii wewnętrznej. Można je wykorzystać zarówno jako listwę przypodłogową, jak i sufitową.

Ćwierćwałki drewniane z sosny wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem, a jednocześnie trwałością i odpornością. Dlatego można je z powodzeniem wykorzystywać jako materiały montażowe w najbardziej newralgicznych miejscach narażonych na uderzenia, otarcia i inne uszkodzenia.

Mają wszechstronne zastosowanie, gdyż można je wykorzystać w roli listew przypodłogowych lub sufitowych, ale też jako elementy wykończeniowe mebli oraz drzwi. To bez wątpienia produkt dla najbardziej wymagających klientów poszukujących niestandardowych rozwiązań.

Listwy płaskie

Drewniane listwy płaskie to wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie dla osób lubiących prostotę i minimalizm we wnętrzach. Listwy płaskie doskonale poradzą sobie z ukryciem ubytków, szczelin lub widocznej w nich pianki montażowej.

Nadają się też do wykończenia wnętrz, by ukryć połączenie dwóch różnych materiałów, poprawy estetyki pomieszczeń oraz wykonanie elementów ozdobnych drzwi i okien, na przykład obramowań.

Listwy płaskie charakteryzują się łatwością montażu, gdyż nie mają żadnych narożników i kantów. Można też z łatwością je przyciąć do żądanej długości przy pomocy ręcznej piły do drewna. Są też dostępne w wielu przekrojach. W naszym sklepie znajdziesz listwy płaskie drewniane o długości 2500 mm, szerokości 50 mm i grubości 5 mm.

Listwy wykończeniowe z drewna sosnowego

Na rynku dostępne są listwy wykończeniowe z różnych gatunków drewna. W naszym sklepie proponujemy drewniane lite listwy sosnowe. Gwarantujemy najwyższą jakość strugania oraz trwałość wykonania.

Ich zaletą jest nie tylko szlachetny wygląd, ale też to, że są wykonane z surowca naturalnego i w 100% odnawialnego, w przeciwieństwie do listew wykonanych z tworzysz sztucznych.

Sosnowe listwy wykończeniowe dostępne w naszej ofercie nie są impregnowane, dlatego możesz w dowolny sposób je zabezpieczyć, przy okazji nadając im wybrany kolor. Dzięki temu jeszcze lepiej dopasujesz je do aranżacji wnętrza.

Odpowiednia impregnacja zapewni im ochronę na lata. Będą odporne na wpływ wilgoci, a upływ czasu tylko doda im szlachetnego wyglądu. A w razie zmiany aranżacji wystarczy, że je zdemontujesz i pomalujesz na inny odcień. 

Drewniane listwy w ofercie WOOD AND PLAY

Oferujemy szeroki wybór listew drewnianych do wykańczania wnętrz. Mamy zarówno listwy przypodłogowe, jak i sufitowe i narożne. Wszystkie wykonane są z naturalnego drewna sosnowego, nieimpregnowanego, dzięki czemu sam decydujesz, jaką nadasz im końcową formę i kolor.

Wybierając drewniane listwy z oferty naszego sklepu, możesz mieć pewność wysokiej jakości, trwałości i estetyki wykonania. Jako producent przykładamy dużą wagę do każdego etapu produkcji, zaczynając od wyboru drewna, aż po jego obróbkę. Dbamy o każdy, najmniejszy detal, dlatego mamy pewność, że oferujemy produkty o najwyższej jakości.

Nasze produkty można obejrzeć w sklepach stacjonarnych na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i Szczecina, ale realizujemy też zamówienia internetowe. Przy zakupie do 200 sztuk transport kosztuje 200 złotych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot