• Akcesoria do placów zabaw

Niezwykły plac zabaw w przydomowym ogrodzie? Oryginalne dodatki oraz elementy do zabawy? To właśnie sklep Wood & Play - mamy tutaj akcesoria do placów zabaw (ślizgawki, mostki, ale także solidne huśtawki, niezbędne na każdym placu zabaw), jak również różnego rodzaju małe zabawki ogrodowe (lornetki, stery i tym podobne).

Budowa własnego placu zabaw w przydomowym ogrodzie wcale nie musi być kosztowna! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - akcesoria do zabaw dla dzieci kupicie w sklepie Wood & Play w naprawdę dobrych cenach! Co ważne, wszystkie akcesoria do placu zabaw zamontujecie we własnym zakresie (dołączamy instrukcję do każdego produktu).

Duży wybór dodatków

Oferta Wood & Play pobudza dziecięcą wyobraźnię! A gdyby tak zamontować dzieciom statek w ogrodzie? Mamy w ofercie zabawkowy peryskop, jest też lornetka, a także ster i flaga, czyli nieodłączne elementy każdego prawdziwego okrętu! To jeszcze nie wszystko, bo jest też lina (idealna do powieszenia na drzewie i bezpiecznego bujania się).

A może drabina linowa? A co powiecie na mostek linowy? Niebanalne dodatki do każdego placu zabaw mamy w doskonałych cenach. Dzięki naszym zabawkom ogrodowym dzieci na pewno nie będą się nudzić w ogrodzie. Wszystkie elementy są ze sobą doskonale kompatybilne i mogą być zamontowane w każdym ogrodzie.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot