• Drewniane huśtawki ogrodowe

Nie ma chyba materiału, który pasowałby do aranżacji ogrodu bardziej niż drewno, idealnie komponujące się z otaczającą roślinnością. W Wood & Play już od wielu lat zajmujemy się produkcją wysokiej jakości konstrukcji z drewna, które znajdują szerokie zastosowanie w przydomowych ogródkach a także działkach. 

Jeśli aranżujesz dopiero swój własny ogród i chcesz, aby znalazły się w nim wszystkie, niezbędne udogodnienia, pamiętaj o instalacji huśtawki drewnianej. Modele dostępne w naszym sklepie zapewnią Tobie i Twojej rodzinie mnóstwo atrakcji, a także będą stanowić ciekawą ozdobę każdego, przydomowego ogrodu. 

Nasza oferta obejmuje wieloosobowe huśtawki w formie ławy, umocowane na stabilnej, podpartej drewnianymi belkami, konstrukcji. Dla osób ceniących sobie piękno angielskiego ogrodu przygotowaliśmy huśtawkę Honey, zdobiona łukowatym zadaszeniem z ażurowymi ścianami. Model najlepiej wygląda pomalowany na biało.

Nasze huśtawki ogrodowe są bardzo komfortowe i dobrze wyprofilowane, jednak idealnie będą komponować się też z zestawem wygodnych poduszek ogrodowych. Huśtawka to idealne miejsce na popołudniowy relaks z książką, lub też romantyczny wieczór we dwoje. Również dzieci będą miały z niej mnóstwo radości. 

W naszym katalogu nie zabrakło również ciekawych rozwiązań, przeznaczonych dla najmłodszych użytkowników. Polecamy zakup naszych huśtawek krzesełkowych, dzięki którym przydomowy ogród zamieni się w plac zabaw. Huśtawki dostępne są w wielu różnych wariantach, podstawowy model kosztuje tylko 382 złotych! 

Właściciele większych ogrodów mogą swoim dzieciom sprawić prawdziwy plac zabaw, którego podstawą może być wieżyczka lub też drewniany domek. Można do nich dokupić nie tylko huśtawkę ogrodową z siedziskiem, ale także drabinkę czy zjeżdżalnie. W naszym sklepie znajdziesz też duży wybór plastikowych siedzisk w różnych barwach. 

Zamówiony towar wysyłamy do Ciebie w częściach, które można bardzo łatwo złożyć, korzystając z załączonej instrukcji. Nasze konstrukcje drewniane wyróżnia nie tylko ciekawy wygląd, ale też prostota wykonania, dlatego nie potrzebujesz mieć specjalnych umiejętności, aby zamontować naszą huśtawkę w swoim ogrodzie.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot