• Drewniane huśtawki ogrodowe

Drewniane huśtawki ogrodowe - z solidnego drewna

Nie ma chyba materiału, który pasowałby do aranżacji ogrodu bardziej niż drewno, idealnie komponujące się z otaczającą roślinnością. W Wood & Play już od wielu lat zajmujemy się produkcją wysokiej jakości konstrukcji z drewna, które znajdują szerokie zastosowanie w przydomowych ogródkach a także działkach. 

Jeśli aranżujesz dopiero swój własny ogród i chcesz, aby znalazły się w nim wszystkie, niezbędne udogodnienia, pamiętaj o instalacji huśtawki drewnianej. Modele dostępne w naszym sklepie zapewnią Tobie i Twojej rodzinie mnóstwo atrakcji, a także będą stanowić ciekawą ozdobę każdego, przydomowego ogrodu. 

Nasza oferta obejmuje wieloosobowe huśtawki w formie ławy, umocowane na stabilnej, podpartej drewnianymi belkami, konstrukcji. Dla osób ceniących sobie piękno angielskiego ogrodu przygotowaliśmy huśtawkę Honey, zdobiona łukowatym zadaszeniem z ażurowymi ścianami. Model najlepiej wygląda pomalowany na biało.

Huśtawki drewniane z oferty Wood & Play - postaw na komfort i styl

Nasze huśtawki ogrodowe są bardzo komfortowe i dobrze wyprofilowane, jednak idealnie będą komponować się też z zestawem wygodnych poduszek ogrodowych. Huśtawka to idealne miejsce na popołudniowy relaks z książką, lub też romantyczny wieczór we dwoje. Również dzieci będą miały z niej mnóstwo radości. 

W naszym katalogu nie zabrakło również ciekawych rozwiązań, przeznaczonych dla najmłodszych użytkowników. Polecamy zakup naszych huśtawek krzesełkowych, dzięki którym przydomowy ogród zamieni się w plac zabaw. Huśtawki dostępne są w wielu różnych wariantach, podstawowy model kosztuje tylko 382 złotych! 

Huśtawki ogrodowe z drewna - oferta Wood & Play

Właściciele większych ogrodów mogą swoim dzieciom sprawić prawdziwy plac zabaw, którego podstawą może być wieżyczka lub też drewniany domek. Można do nich dokupić nie tylko huśtawkę ogrodową z siedziskiem, ale także drabinkę czy zjeżdżalnie. W naszym sklepie znajdziesz też duży wybór plastikowych siedzisk w różnych barwach. 

Zamówiony towar wysyłamy do Ciebie w częściach, które można bardzo łatwo złożyć, korzystając z załączonej instrukcji. Nasze konstrukcje drewniane wyróżnia nie tylko ciekawy wygląd, ale też prostota wykonania, dlatego nie potrzebujesz mieć specjalnych umiejętności, aby zamontować naszą huśtawkę w swoim ogrodzie.

Sprawdź również: Huśtawki ogrodowe dla dzieci

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot