• Meble ogrodowe dla dzieci

Przydomowy ogród to prawdziwa radość dla całej rodziny. Nie tylko można uprawiać na nim kwiaty czy warzywa, jest to też miejsce idealnego relaksu w letnie dni. Urządzając nowy ogród warto pamiętać również o najmłodszych, dlatego w naszym sklepie zakupisz nowoczesne meble ogrodowe dla dziecimnóstwo modeli do wyboru! 

Dla młodszych dzieci przygotowaliśmy specjalne ławy oraz stoliki wykonane z drewna, idealnie dostosowane do ich niskiego wzrostu. Meble do ogrodu wykonane są z wysokiej jakości drewna, dodatkowo zaimpregnowanego, który chroni ich powierzchnie przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. 

Dla rodziców dysponujących ogrodem o większej powierzchni, polecamy też specjalne zabawki ogrodowe, które dostarczą pociechom mnóstwa radości. Szczególnie polecamy drewniane wieże zabaw, z których szczytu dzieci będą mogły obserwować całą okolicę! Wieża jest bezpieczna i stabilna, poza tym prezentuje się znakomicie w ogrodzie.

Do wieży zabaw można dokupić mnóstwo ciekawych dodatków, które każde dziecko z pewnością pokocha. W naszej ofercie dostępne są m.in. zjeżdżalnie, tory przeszkód oraz huśtawki dla dzieci. Dzięki takim urozmaiceniom w ogrodzie, każde dziecko będzie chciało spędzać letnie dni na świeżym powietrzu, zamiast przed komputerem. 

Meble ogrodowe dostępne w naszym sklepie nie wymagają specjalnego przygotowywania podłoża, wystarczy je wyrównać. Montaż wieży oraz pozostałych akcesoriów do zabawy jest bardzo prosty, można zrobić to samodzielnie, bez dodatkowej pomocy. Produkt wysyłamy z gotowym zestawem śrub oraz instrukcją obsługi. 

W naszym katalogu dostępne są również niezwykle zdobne altany ogrodowe, w których można stworzyć dla dzieci kącik do zabaw. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz projekt był nie tylko funkcjonalny, ale też estetyczny. Dlatego zakupione u nas meble i akcesoria dla dzieci urozmaicą każdy, przydomowy ogród. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji konstrukcji drewnianych możesz zaufać meblom i akcesoria kupionym na naszej stronie. Więcej informacji dotyczących zasad zakupów oraz warunków reklamacji, dostępnych jest w regulaminie sklepu. Zachęcamy też do zadawania pytań za pośrednictwem formularza kontaktowego. 

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot