• Drewniane Domki Letniskowe

W dzisiejszych czasach, kiedy większość z nas mieszka w miastach, niekiedy można zatęsknić za wypoczynkiem na łonie natury. Z pomocą naszych drewnianych domków letniskowych już na zwykłej działce można wyczarować swój własny ośrodek letniskowy! Nowoczesne projekty domków letniskowych to idealna alternatywa dla murowanych.

Oferowane przez nas domy szkieletowe w trakcie sezonu letniego mogą stanowić idealny nocleg dla odwiedzających nas gości. Już nie trzeba inwestować mnóstwa czasu i pieniędzy, niezbędnych na postawienie domku z fundamentami. Gotowy domek letniskowy przyjeżdża w częściach do samodzielnego montażu, który jest niezwykle prosty.

Oferujemy zarówno małe i tanie domki letniskowe z niewielkimi gankami, jak i domy o większych gabarytach, okolone pięknymi, ażurowanymi tarasami. Sprawdzą się one nie tylko do zastosowania we własnym ogrodzie. Polecamy je również właścicielom pól namiotowych, jako bardzo ciekawą alternatywę noclegową dla gości. 

W naszej firmie zamówisz również indywidualny projekt domków letniskowych, dzięki czemu gotowa konstrukcja będzie idealne dopasowana do Twoich potrzeb. Oprócz tarasu i pomieszczeń sypialnych, można w nich podłączyć również aneks kuchenny czy niewielką łazienkę. Stwórz swoje własne ranczo tuż za miastem.

Zamawiając nowoczesny domek drewniany całoroczny nie musisz się już o nic martwić. Otrzymasz produkt orynnowany, zaopatrzony w komplet okiennic na drzwi i okna. Oferujemy dwa modele domków z poddaszem: jeden dostępny jest z funkcjonalną antresolą, a drugi z pięterkiem. 

Domki letniskowe, jeśli są to konstrukcje węgłowe, wymagają impregnacji, ponieważ jest to drewno suszone i nieimpregnowane. Domki modułowe natomiast można zamówić już zaimpregnowane. Polecamy również domki narzędziowe drewniane, do przechowywania wartościowych przedmiotów.

W sezonie wiosenno-letnim właściciele domów z ogrodem większość czasu spędzają na świeżym powietrzu, ciesząc się słońcem. Jeśli Ty również należysz do tych szczęśliwców powinna zainteresować Cię nasza bogata oferta domków ogrodowych, dostępnych w różnych rozmiarach, idealnych do małego i większego ogrodu.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot