• Płoty żaluzjowe

Szukasz architektury ogrodowej, która z powodzeniem łączy walory estetyczne z maksymalną funkcjonalnością? Płoty żaluzjowe to rozwiązanie dla osób takich jak Ty! Oferowane przez nas drewniane panele żaluzjowe gwarantują prywatność, przepuszczając jednocześnie optymalną ilość promieni słonecznych. 

Płoty żaluzjowe, dostępne w naszym sklepie, to proste, a przy tym masywne konstrukcje z drewnianej ramy i wąskich deseczek, nazywanych też lamelami. Te, ustawione są pod odpowiednim kątem co nadaje im oryginalny styl, zachowując przy tym walory użytkowe. Wysoka jakość paneli żaluzjowych pozwala na tworzenie niebanalnych form zabudowy ogrodowej.

Panele żaluzjowe

Niezwykle estetyczne płoty żaluzjowe, dostępne w naszej bogatej ofercie, powstają z wysokogatunkowego drewna sosnowego i świerkowego. Widoczny na lamelach wzór słojów nadaje panelom niepowtarzalny charakter. W celu zachowania nienagannego wyglądu paneli żaluzjowych, poddajemy je impregnacji ciśnieniowej.

Zastosowane środki ochronne gwarantują wytrzymałość paneli żaluzjowych na czynniki atmosferyczne – słońce, deszcz i śnieg, a także na szkodliwe działanie mikroorganizmów i insektów. Wszystko to o sprawia, że ogrodzenie nie butwieje, na długo zachowuje swoją atrakcyjną kolorystykę, a co za tym idzie, cieszy oczy użytkowników.

Drewniane płoty

By sprostać oczekiwaniom klientów, oferujemy niezwykle łatwe w montażu drewniane płoty w dowolnym wymiarze. Tak praktyczne i wytrzymałe panele żaluzjowe znajdą znajdą zastosowanie w każdym ogrodzie – z powodzeniem osłonią całą jego przestrzeń lub wybrany fragment. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot