• Altany sześciokątne ogrodowe drewniane

Drewniane altany sześciokątne to konstrukcje ogrodowe, które nadają działce wyjątkowy charakter. Poza elegancją i funkcją dekoracyjną obiekty zapewniają także spokojny wypoczynek.

Chronią przed intensywnym nasłonecznieniem, dając ulgę i schronienie w słoneczne dni. Gwarantują także osłonę przed silnym wiatrem i opadami deszczu, pozwalając jednocześnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Drewniane altany sześciokątne

Altany sześciokątne od WoodandPlay powstają z surowców najwyższej jakości. Są produkowane ze specjalnie selekcjonowanego drewna suszonego i bezsęcznego drewna klejonego – zależnie od wybranego modelu. Dzięki temu ich konstrukcja jest odporna m.in. na pęknięcia. Solidne i stabilne altany służą użytkownikom latami, niezawodnie spełniając swoje zadanie.

Wybór najwyższej jakości drewna ma wpływ nie tylko na wytrzymałość, ale także doskonałą estetykę każdej altany. Tym, co zwraca na siebie uwagę, niezależnie od wybranego wariantu, jest zachwycający design i precyzyjne wykończenie z dbałością o najmniejszy detal.

Sześciokątna altanka do ogrodu

Drewniane altany sześciokątne dostępne w naszej ofercie występują w różnych rozmiarach. Dzięki temu można je dopasować do wielkości działki.Do mniejszych ogrodów doskonałym wyborem będzie konstrukcja 3,2 m. Dysponując większą działką, można zdecydować się na obiekt, którego wymiary zewnętrzne wynoszą:

  • 4m,
  • 5m,
  • 6m

Sześciokątna altanka do większego ogrodu sprawdzi się nie tylko w przydomowym ogrodzie. Można ustawić ją w przestrzeni publicznej, np. w miejskim parku.

Tego typu konstrukcja chętnie jest wybierana także przez właścicieli lokali, gdzie organizowane są przyjęcia okolicznościowe. Altany sześciokątne od WoodandPlay mogą uzupełnić otoczenie obiektu, stając się miejscem do odpoczynku lub tłem do zdjęć.

Altany sześciokątne od WoodandPlay

Sześciokątna altanka do ogrodu z naszej oferty może być dostosowana do konkretnych potrzeb przyszłych użytkowników. Naszym klientom proponujemy szereg modeli wyposażonych w wiele dodatkowych udogodnień. Są to między innymi:

  • różne rodzaje pokrycia dachowego,
  • opcja zamówienia mebli,
  • przerwa wentylacyjna w zadaszeniu do odprowadzania dymu z grilla,
  • drzwi i okna z przeszkleniami.

Altany sześciokątne od WoodandPlay wykonywane są na zamówienie.

Wystarczy spersonalizować projekt o dostępne opcje dla danego modelu, dopasowując go do indywidualnych oczekiwań i budżetu.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot