• Drewniane słupki ogrodzeniowe

Piękny i zadbany ogród wymaga nie tylko szczególnej troski, ale przede wszystkim dobrego i przemyślanego planu. W większości przypadków na atrakcyjną całość składają się rozmaite elementy łączące przyjemne z pożytecznym, jak np. drewniane kratki ogrodowe, płoty boazeryjne, płoty żaluzjowe, osłonowe lub płoty sztachetowe. Dzięki nim możemy odpowiednio kształtować przestrzeń, a także chronić siebie i bliskich przed niechcianymi spojrzeniami sąsiadów lub przechodniów.

Jak wiadomo, każdy produkt składający się na wyposażenie ogrodu wymaga zastosowania odpowiednich detali, czy to przeznaczonych do montażu, czy podtrzymywania poszczególnych konstrukcji. I tu z pomocą przychodzimy my i nasz asortyment. Obok oferowanych kratek ogrodowych lub różnego rodzaju płotów drewnianych, dostarczamy również stosowne elementy ogrodzeniowe, w tym także słupki ogrodzeniowe.

Słupki ogrodzeniowe drewniane

Dostępne w naszej ofercie drewniane słupki ogrodzeniowe zostały wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego, które zostało poddane impregnacji ciśnieniowej i przez to odznacza się wyjątkową solidnością oraz trwałością. Prezentowane słupki idealnie nadają się jako elementy podtrzymujące płoty i inne tego typu konstrukcje.

Nasze słupki ogrodzeniowe drewniane to produkty praktyczne i estetyczne jednocześnie. Razem z kotwą stanowią sztywny i stabilny element konstrukcji płotu. Dzięki temu, że posiadają zaokrąglone wykończenie, prezentują się elegancko i subtelnie. Słupki dostępne są w różnych wymiarach. Wszystkie nadają się do pomalowania.

Słupy drewniane prosto od polskiego producenta

Wood & Play to w 100% polski producent. Gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość, która przekłada się na trwałość i wytrzymałość naszych produktów, ale również atrakcyjne ceny. Dlaczego akurat my? Bo oprócz tego, że do produkcji naszego asortymentu stosujemy wyłącznie najwyższej klasy materiały to na dodatek w każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc profesjonalną radą i pomocą w wyborze odpowiednich produktów. Elementy ogrodzeniowe od Wood & Play to gwarancja najlepszego wyboru!

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot