• Drabinki ogrodowe dla dzieci

Zabawa na świeżym powietrzu niesie za sobą wiele korzyści zdrowotnych i rozwojowych. Nic zatem dziwnego, że place zabaw cieszą się ogromną popularnością w okresie wiosenno-letnim, gdy dni stają się dłuższe i cieplejsze. A im więcej różnych form rozrywki dostępnych na placu, tym większa frajda dla każdego dziecka.

Jeżeli w Twojej okolicy nie ma placu zabaw, który zapewniałby przestrzeń i bezpieczeństwo podczas zabawy, możesz samodzielnie stworzyć ogrodowy park rozrywki dla swojej pociechy.

To świetny sposób na zaadoptowanie części przydomowego ogrodu i stworzenie miejsca idealnego do spędzania czasu na zewnątrz dla najmłodszych.

Rampy drewniane najwyższej jakości na plac zabaw

Drewniana rampa do wspinania to jeden z elementów, które przydadzą się na ogrodowym placu zabaw. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, o solidnej i stabilnej konstrukcji, zapewni dziecku sporą dawkę ruchu i ćwiczeń.

Rampa z jednej strony posiada elementy wspinaczkowe, a z drugiej jest gładka, może więc służyć za zjeżdżalnię.

Wspinanie po rampie pozwoli dziecku ćwiczyć mięśnie nóg i rąk, wzmacniać kondycję oraz rozwijać koordynację ruchową, zdolności motoryczne i umiejętność utrzymywania równowagi.

W połączeniu z drabinką może stanowić konstrukcję do realizacji wielu kreatywnych pomysłów i zabaw.

Drabinki ogrodowe dla dzieci – połącz zabawę z ćwiczeniami

Aktywność fizyczna jest ważna dla zdrowia już od najmłodszych lat. Łącząc trening z zabawą, można pomóc dziecku znaleźć przyjemność w sporcie i wyrobić zdrowe nawyki, które zostaną z nim nawet w dorosłym życiu.

Ruch i ćwiczenia mogą pozytywnie wpływać nie tylko na kondycję czy prawidłową wagę, ale również na samopoczucie psychiczne.

Drabinki drewniane gimnastyczne to świetna zabawka, która może być wykorzystywana do wielu różnych aktywności. Produkt wykonany z litego drewna będzie wytrzymały, a jednocześnie wpasuje się w aranżację ogrodu z drewnianymi meblami ogrodowymi.

Maluch może się wspinać i podciągać, rozwijając w ten sposób zdolności motoryczne i pewność ruchów.

Drabinki ogrodowe w ofercie Wood & Play

W naszym sklepie oferujemy bezpieczne akcesoria do zabaw w ogrodzie wykonane z najwyższej klasy drewna bukowego.

Drewniane drabinki dla dzieci, które są dostępne w naszej ofercie, zostały wykonane z litego drewna, szlifowanego i olejowanego, dzięki czemu są trwałe, odporne na uszkodzenia, a jednocześnie nie zawierają ostrych zakończeń, które mogłyby zranić dziecko.

Drabinki ogrodowe Wood & Play posiadają wytrzymałe i stabilne drążki umożliwiające szybkie wspinanie i schodzenie, ale też podciąganie. Dzięki temu Twoja pociecha może ćwiczyć całe ciało, co ma pozytywny wpływ na organizm małego człowieka.

Drabinkę w kształcie półokręgu, po obróceniu na drugą stronę, można używać jako huśtawkę. W połączeniu z drewnianymi rampami do wspinania możesz uzyskać prosty, ale funkcjonalny sprzęt do ćwiczeń fizycznych dla dzieci.

Zaletą naszych produktów jest lekka i stabilna konstrukcja, brak konieczności montażu oraz wykorzystanie surowca naturalnego i odnawialnego.

Co istotne, dostępne w Wood & Play drewniane rampy i drabinki nadają się też do użytku domowego w pokoju dziecięcym, dlatego Twoje pociechy mogą świetnie się bawić, nawet podczas chłodnej, deszczowej pogody.

Zapewniamy duży wybór akcesoriów dziecięcych do domu i ogrodu, które urozmaicą strefy dziecięcej aktywności i umożliwią im kreatywną zabawę w bezpiecznych, komfortowych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i złożenia zamówienia.

Zakupy w naszym sklepie internetowym to gwarancja produktów wysokiej jakości, atrakcyjnej ceny i szybkiej realizacji zamówienia.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot