• Płoty sztachetowe

Płoty sztachetowe cieszą się dużą popularnością i są chętnie wybierane przez właścicieli działek, przydomowych ogrodów lub ogródków warzywnych. Ich zastosowanie jest dość szerokie i uniwersalne. Płoty drewniane sztachetowe dobrze wyznaczają przestrzeń i przez to można je wykorzystać do ogrodzenia określonego terenu, jak np. miejsce zabaw dla dzieci lub oddzielenia jednej strefy od drugiej np. trawnika od upraw, rabatki kwiatowej od rabaty warzywnej.

Tego typu rozwiązania świetnie sprawdzą się również jako ogrodzenie dla ogródka działkowego. Płot sztachetowy jest bowiem najbardziej naturalnym i klasycznym typem ogrodzenia. Chroni przed wścibskimi spojrzeniami, a jednocześnie zabezpiecza wydzielone strefy przed zniszczeniem – również tym, jakie mogą spowodować nasze zwierzęta lub bawiące się dzieci. 

Ogrodzenia drewniane sztachetowe

Chcesz wprowadzić ład i porządek do swojego otoczenia? Zależy ci, żeby mieć wszystko pod kontrolą a zwłaszcza uprawiane warzywa i owoce? A może po prostu chcesz, aby kawałek trawy na twojej posesji wyglądał jak dobrze zaplanowany ogród? Ogrodzenie drewniane sztachetowe to połączenie skutecznej ochrony i dekoracji. Z jednej strony zabezpiecza kwiaty i rośliny przed zniszczeniem, a z drugiej ładnie zdobi przestrzeń.

Ogrodzenie wzniesione z płotów drewnianych sztachetowych to propozycja dla osób, którym zależy na subtelnym ogrodzeniu posesji lub działki, ale które nie chcą całkowicie oddzielać się od świata. Tego typu ogrodzenia na pewno odmienią przestrzeń, wniosą do niej dużo uroku i sielskiego klimatu. W ofercie naszego sklepu posiadamy wysokiej jakości płoty drewniane sztachetowe, dzięki którym stworzenie estetycznego i solidnego ogrodzenia będzie o wiele prostsze.

Płoty łatwe w montażu

Każdy dostępny u nas płot sztachetowy to produkt łączący dużą funkcjonalność z estetycznym wyglądem. To, co wyróżnia nasze produkty to bez wątpienia wysoka jakość wykonania z dbałością o detal. Co ważne, montaż płotu sztachetowego jest bardzo prosty i nie wymaga ani specjalnych umiejętności, ani też zastosowania wymyślnego sprzętu. A efekt końcowy? Dzięki drewnianym elementom, ogrodzenie nabierze lekkości, dzięki czemu Państwa ogród lub cała posesja nie zostanie zamknięta za przytłaczającym murem.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot