• Deski Podbitkowe

Deski podbitkowe to niezbędny element do wykonania prac wykończeniowych zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz budynku. Są bardzo trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Poza funkcją dekoracyjną, świetnie spisują się jako izolator ciepła.

Decydując się na zakup drewnianych desek, należy wybierać te wysokiej jakości. Jako podbitki dachowe, a także element wykończenia elewacji, najlepiej posłużą deski ze świerka skandynawskiego, które bardzo szybko się montuje.

Zastosowanie drewnianej deski podbitkowej

Deska podbitkowa ma bardzo szerokie zastosowanie. Idealnie sprawdza się do obicia ścian wewnątrz pomieszczeń, czyli jako boazeria. Może posłużyć do wykończenia sufitów, zadaszeń, poddaszy.

Ten rodzaj desek bardzo często jest wykorzystywany do wykonania podbitki dachowej. Tłumi hałas, a poza tym pełni funkcję izolatora ciepła. Ponadto idealnie sprawdza się jako szalówka do wykończenia elewacji. Z tego rodzaju desek ze świerka skandynawskiego można zbudować również piękną altanę do ogrodu.

Podbitka – boazeria drewniana

W polskich domach coraz częściej dominują drewniane dodatki i elementy wykończenia. Po dłuższej przerwie, do aranżacji pomieszczeń w stylu rustykalnym oraz nowoczesnym wykorzystuje się właśnie podbitki, z których wykonuje się boazerię.

To bardzo dobry, solidny i trwały materiał, który nie pęka, nawet przy docinaniu. Ich sęki są niewielkiej średnicy. Do tego, dzięki swojej prostocie, z łatwością wpisują się w architekturę małej przestrzeni. Trzeba podkreślić, że deski podbitkowe są niezwykle łatwe w montażu.

Jakie drewno na podbitkę?

Najlepszym drewnem na deskę podbitkową jest świerk skandynawski. Drzewa, z których są produkowane te drewniane podbitki dachowe, zostały starannie wyselekcjonowane. Drewno jest twarde i lite. Suszone w komorach suszarnianych. Klasa tego rodzaju desek podbitkowych to AB. Warto podkreślić, że to w pełni polski produkt, a do tego ekologiczny.

W sprzedaży posiadamy dwa rodzaje desek podbitkowych, które różnią się grubością. Natomiast długość i szerokość mają identyczną. Pierwsza ma wymiary 19x146x4000 mm, a druga 19x146x5000 mm.

Gwarantujemy, że nasze deski podbitkowe wyróżniają się niezawodnością, trwałością i zachowują piękny wygląd, nawet przy dynamicznie zmieniających się warunkach atmosferycznych i promieniowaniu UV.

W naszym sklepie Wood & Play prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową tych jasnych, pięknych desek. Potrzebujesz większą ilość podbitki? W ofercie posiadamy podbitki w pakietach po 28 paczek.

Boazeria to bardzo popularne rozwiązanie, które funkcjonuje od wielu lat i doskonale sprawdza się w różnych stylach. Drewniane deski podbitkowe stosowane do wykonania boazerii są nie tylko bardzo solidne i wytrzymałe, ale także dodają wnętrzu elegancji. Pasują do aranżacji rustykalnych oraz wnętrz nowoczesnych. Jako producent dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, a także o atrakcyjne ceny.

Oferowane przez nas deski podbitkowe wykonane są ze starannie wyselekcjonowanego, polskiego drewna suszonego. Cechuje je wysoka odporność na działanie czynników zewnętrznych, a także niezwykła trwałość i niezawodność. Nasze deski podbitkowe wykorzystywane m.in. jako boazeria i materiał obiciowy stropów w różnych konstrukcjach drewnianych zachowują piękny wygląd przez długie lata. Dostępne w grubościach 16mm i 19mm, długość 4m. Prosty i szybki montaż desek to dodatkowy ich atut. Zapraszamy!

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot