• Ogrodzenia i płoty drewniane

Właściciele wolnostojącego domu powinni pomyśleć o odpowiednim ogrodzeniu swojego terenu. Konstrukcje murowane, mimo, że niezwykle efektowne, są też bardzo drogie dlatego mało osób się na nie decyduje. W naszej ofercie dostępne są równie estetyczne ogrodzenia drewniane, dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Oferujemy bardzo szeroki wybór płotów drewnianych, z których można zaaranżować bardzo ciekawe konstrukcje. Dzięki takiemu rozwiązaniu można małym kosztem odgrodzić się od sąsiadów, jednocześnie upiększając swój własny ogród. W ofercie m.in. kratki ukośne o ażurowej konstrukcji, idealne jako stelaż do pnących kwiatów. 

A może w swoim ogrodzie pragniesz mieć jak najwięcej prywatności? W takim przypadku z pewnością zainteresują Cię nasze płoty boazeryjne, dostępne w różnych wariantach rozmiarów oraz wzorów. Płot można zostawić w stanie surowym, drewno można również pokryć farbą impregnacyjną o dowolnym zabarwieniu. 

Jeżeli interesuje Cię odgrodzenie większego terenu jak najniższym kosztem, to proponujemy zakup specjalnych płotów ogrodowych, dostępnych w naszym katalogu. Rozmieszcza się je w regularnych odstępach, wbijając płot w słupek umieszczony w kotwie. To nie tylko praktyczne, ale również estetyczne rozwiązanie. 

Takie proste ogrodzenie idealnie sprawdzi się na ogródkach działkowych, jako zabezpieczenie przed gryzoniami i innymi zwierzętami. Drewniane słupki są doskonała alternatywą dla tych metalowych, wykonane z surowego drewna wysokiej jakości, prezentują się bardzo estetycznie. Płoty zabezpieczone są specjalnym impregnatem.

Ekonomiczną alternatywą dla ogrodzenia będzie też wykorzystanie płotu myśliwskiego, również do zakupienia w naszym sklepie. Płot można wykorzystać na całym terenie, może też służyć jako praktyczne odgrodzenie niebezpiecznych miejsc przed dziećmi. Płotki ogrodowe myśliwskie mają 80 centymetrów wysokości. 

W zależności od modelu, konieczny jest również zakup odpowiednich akcesoriów, np. mocowań. Montaż płotu jest prosty i szybki. Produkt nie wymaga dodatkowej konserwacji, każdy model zabezpieczamy metodą impregnowania ciśnieniowego. Zapraszamy do zakupów!

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot