• Domki Drewniane dla Dzieci

Każdy chyba jako dziecko marzył o własnym domku na drzewie, tak popularnym w amerykańskich filmach. W naszym sklepie znajdziesz wspaniałe konstrukcje drewniane dla najmłodszych, które doskonale będą się prezentować w każdym ogrodzie. A co najważniejsze, zagwarantują mnóstwo radości Twoim pociechom! 

Wiemy, że maluchy uwielbiają ukrywać się przed rodzicami, dlatego dla zapewnienia im większej prywatności część naszych domków ogrodowych dla dzieci umieściliśmy na podwyższeniu. Dzieci z okien na piętrze mogą obserwować całą okolicę, przed wejściem do domku znajduje się niewielki ganek zaopatrzony w zabezpieczające barierki. 

Domek dla dzieci do ogrodu nie może być nudny, na szczęście nasze konstrukcje drewniane idealnie nadają się do pomalowania. Razem z dzieckiem możesz wyczarować ciekawe kompozycje kolorystyczne, jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia! Na życzenie klienta malujemy każdy domek specjalnym impregnatem o dowolnej barwie. 

Warstwa ochronna, którą zabezpieczamy nasze domki sprawia, że konstrukcja jest całkowicie odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne. A dzięki zastosowaniu specjalnego, izolowanego podłoża również od spodku nie przedostanie się żadna wilgoć. To wszystko sprawia, że domki drewniane dla dzieci będą służyć przez wiele lat.

A może chcesz stworzyć dla swoich pociech prawdziwy plac zabaw? W naszym katalogu znajdziesz domki drewniane, dodatkowo wyposażone w tory przeszkód czy huśtawki. Cała konstrukcja jest bardzo stabilna, dziecko będzie mogło się bawić do woli, a Ty nie będziesz musiał obawiać się o jego bezpieczeństwo. 

Przygotowując ofertę sklepu pamiętaliśmy też o rodzicach. Dlatego w naszym katalogu znajdziesz piękne altany ogrodowe z drewna, idealne na spotkania towarzyskie w ciepły dzień. Produkt dostępny jest w różnych wariantach, dzięki czemu łatwiej dopasujesz go do swoich potrzeb. Nasza oferta obejmuje też pergole ogrodowe. 

Nie ważne czy interesuje Cię domek dla dzieci czy inne produkty, ceny u nas są zawsze bardzo promocyjne, jak na wyprzedaży! Zamówiony produkt otrzymasz wraz z kompletem niezbędnych elementów montażowych oraz instrukcją. Instalacja naszych produktów jest bardzo łatwa, nie potrzebujesz posiadać do tego specjalnych umiejętności.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot