• Obudowy śmietników

Śmietnik to mało estetyczny, aczkolwiek obowiązkowy element każdej posesji - szpeci wygląd otoczenia domu nie tylko ze względu na swoją niezbyt estetyczną funkcję, ale także z powodu mało urokliwego wyglądu. Można go ukryć chowając go za ścianą wykonaną z roślin, lecz jest naprawdę pracochłonne zadanie, a poza tym takie rozwiązanie zdecydowanie utrudnia korzystanie z niego.

Mamy dla Ciebie świetny sposób na ukrycie szpecącego elementu przed wzrokiem domowników czy sąsiadów. Jak to możliwe? Wystarczy schować kosz na śmieci za estetyczną, drewnianą obudową, jak choćby te z naszej oferty. Wykonana z jednostronnie struganych desek, idealnie zasłoni śmietnik, usuwając go z widoku.

Ciekawe i estetyczne rozwiązanie

Jak to działa? Zabudowa śmietnika tego rodzaju pozwala na szybkie pozbycie się tego niezbyt estetycznego dodatku, bez zmniejszania jego funkcjonalności i wygody korzystania. Obudowa kosza na śmieci wykonana została z wysokiej jakości drewna, dodatkowo zabezpieczonego od wewnątrz w procesie impregnacji ciśnieniowej, dzięki czemu jest ono odporniejsze na trudne warunki. Mimo to warto zapewnić mu jeszcze dodatkową ochronę zewnętrzną.

Jeżeli poszukujesz taniego i skutecznego sposobu na ukrycie śmietnika na swojej działce, zakup takiej drewnianej obudowy będzie idealnym rozwiązaniem. Estetyczne drewno bardzo dobrze komponuje się z resztą posesji, niejako wtapiając się w jej scenerię i to niezależnie od stylu w jakim został zaprojektowany dany ogród.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot