• Drewno opałowe

Koszta ogrzewania domu zaczynają Cię przerastać i szukasz bardziej opłacalnej alternatywy dla opału, który teraz stosujesz? Sięgnij po pellet drzewny marki Wood and Play i ciesz się ciepłem i oszczędnościami.

Wygodny w użytkowaniu, przyjazny dla środowiska i bardzo wydajny – taki jest właśnie wysokokaloryczny pellet drzewny marki Wood and Play. Możesz nim z powodzeniem zastąpić obecnie wykorzystywany materiał opałowy i cieszyć się ciepłem, a także sporymi oszczędnościami. Wysokokaloryczny pellet drzewny Wood and Play dostępny jest w pojedynczych opakowaniach oraz na paletach.

Poznaj jego wszystkie zalety i dowiedz się, na czym polega jego wyższość nad tego typu materiałem opałowym innych firm. Sprawdź również, jak możesz go zamówić szybko i bezproblemowo.

Czym wyróżnia się pellet drzewny marki Wood and Play?

Pellet drzewny to nic innego jak wyprodukowany z odpadów drzewnych materiał nadający się na opał. Staje się on coraz powszechniejszą alternatywą głównie dla węgla i gazu ziemnego. Sięgają po niego przede wszystkim właściciele domów jednorodzinnych, którzy poszukują bardziej opłacalnej alternatywy opałowej.

Dlaczego warto wybrać pellet drzewny Wood and Play? Jest to najwyższej jakości pellet który powstał w 100% z drzewa iglastego. Dzięki temu posiada on doskonałe parametry opałowe oraz staje się bardziej wydajny.

Pellet drzewny Wood and Play wyróżnia wszechstronność zastosowania. Można go używać w kotłach, piecach i kominkach oraz palnikach.

Wysokokaloryczny pellet drzewny cechuje się wyjątkowo niską zawartością popiołu powstającego w trakcie spalania. Dzięki temu staje się jeszcze wygodniejszy i mniej problematyczny w stosowaniu.

Pellet drzewny Wood and Play to także bardzo wysoka wartość opałowa sięgająca nawet do 18 MJ/kg (5,00 kwh/kg).

Jest to także w 100% ekologiczne paliwo, które emituje do atmosfery w trakcie spalania znikomą ilość azotu. Dzięki temu staje się bardziej przyjazne dla środowiska i o wiele zdrowsze dla użytkowników.

Co ważniejsze pellet drzewny Wood and Play posiada certyfikat najwyższej jakości A1. Oznacza to, że spełnia on wszystkie normy dla materiału opałowego klasy A1. Produkuje mało popiołu, uwalnia do atmosfery znikomą ilość azotu, a przy tym cechuje się wysoką efektywnością.

Pellet drzewny - efektywny wybór do ogrzewania

Dlaczego warto zdecydować się na zmianę obecnego materiału opałowego na pellet? Za wyborem tym przemawiają następujące korzyści:

  • pellet drzewny jest o wiele tańszy w eksploatacji niż tradycyjne paliwa, co oznacza spore oszczędności w skali roku bez konieczności oszczędzania na cieple;
  • pellet jest wygodny w użytkowaniu – zwłaszcza gdy będzie użytkowany w nowoczesnym piecu czy kotle na pellet wyposażonym w automatyczne podajniki;
  • pellet zapewnia wysokie bezpieczeństwo – jest to rodzaj paliwa stałego, a zatem jego stosowanie nie grozi niekontrolowanym wybuchem czy wyciekiem.

Co powinno Cię skłonić do ogrzewania domu jednorodzinnego pelletem drzewnym Wood and Play? 

Przede wszystkim jest to materiał opałowy niezwykle wydajny. Jest to związane z wykorzystywanym do jego produkcji materiałem oraz z faktem, że odznacza się on wyjątkowo niską wilgotnością.

Po drugie jest to rodzaj opału, który gwarantuje wygodę użytkowania. Znikoma ilość popiołu ułatwia utrzymanie czystości wokół pieca czy kominka. Ponadto jest on łatwy w przechowywaniu. Pakowany w poręczne opakowania nie zajmuje dużo miejsca.

Po trzecie pellet drzewny Wood and Play gwarantuje dużą efektywność ogrzewania. Jest to możliwe ponieważ ten rodzaj materiału opałowego cechuje wysoka gęstość energii. Oznacza to w praktyce, że już niewielka jego ilość wystarczy do ogrzania powierzchni domu jednorodzinnego i to bez konieczności ciągłego dokładania go do pieca.

Ponadto biorąc pod uwagę, że jest to pellet oferujący najniższą cenę na rynku przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości, możesz liczyć w dłuższej perspektywie jego użytkowania na spore oszczędności.

Porównanie cen pelletu – dlaczego Wood and Play wyróżnia się na tle konkurencji?

Ceny pelletu Wood and Play są atrakcyjne dla kupujących, którzy szukają materiału wydajnego, a jednocześnie świetnej jakości. Zobacz, co wpływa na niską cenę tego produktu.

Po pierwsze – pellet pochodzi bezpośrednio od tego producenta, co obniża koszta związane z jego transportem do firmy celem dalszej sprzedaży.

Po drugie – firma posiada też własną w pełni profesjonalną halę do produkcji certyfikowanych palet. Pozwala to na kolejną redukcję kosztów produkcji.

Po trzecie – Wood and Play dysponuje również najnowocześniejszą linią do produkcji pelletu. Dzięki temu masz pewność, że płacisz za jakość, a nie za markę. I po raz kolejny jest to sposób na obniżenie kosztów produkcji i zachowanie atrakcyjnej ceny pelletu.

Po czwarte – producent wykorzystuje do produkcji pelletu własny materiał. Są to trociny oraz zrębki oczyszczone z kory, co jednocześnie decyduje o jego doskonałej jakości. W ten sposób nabywasz produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Jak łatwo zamówić pellet Wood and Play online z dostawą do domu?

Jesteś zainteresowany nabyciem pelletu wysokokalorycznego Wood and Play? Zrób zakupy w sklepie internetowym tego producenta i sprzedawcy. 

Firma gwarantuje najniższą cenę oraz oferuje zakupy z dostawą do domu. Realizacja zamówień odbywa się już w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot