• Drewniane meble ogrodowe

Urządzając własny, przydomowy ogród warto pamiętać o elementach, dzięki którym będzie on dla nas znacznie wygodniejszy. W sezonie letnim większość czasu spędzamy na dworze, dlatego ważne jest, abyśmy czuli się w nim jak najbardziej komfortowo. Z pewnością dobrym zakupem będą zestawy mebli ogrodowych, dostępne w naszym sklepie.

W dzisiejszych czasach dużą popularnością cieszą się meble wykonane z syntetycznych materiałów, które są znacznie tańsze od metalowych konstrukcji. Idealną alternatywą dla nich będą drewniane meble ogrodowe, dzięki którym uzyskamy ciekawy efekt wizualny. Surowe drewno bowiem doskonale komponuje się z bujną roślinnością.

Oferujemy komplety ogrodowe oraz pojedyncze sztuki mebli. Każdy produkt wykonano z litego drewna, który zabezpieczono impregnatem ciśnieniowym, dzięki czemu materiał jest odporny na wilgoć, pleśń oraz grzyby. Meble można zachować w stanie surowym, jak również pomalować na dowolny kolor, najlepiej farbą z impregnatem.

Nasze meble można zakupić w zestawie lub też samodzielnie skompletować najlepszą opcję dla siebie. Zestaw Vincent jest rozwiązaniem eleganckim i praktycznym, pięknie będzie się prezentował zarówno w przydomowym ogrodzie, jak i na balkonie czy tarasie. Można wybrać model z krzesłami lub wygodnymi, dwuosobowymi ławami.

Zestaw ogrodowy biesiadny zalecany jest do ogrodów utrzymanych w rustykalnym stylu. Do jego produkcji wykorzystano drewniane deski i większej grubości, których końce delikatnie zaokrąglono. Do zestawu można dokupić drewniany podest, dzięki czemu stoły i krzesła będą umieszczone na bardziej stabilnym podłożu.

Osoby dysponujące mniejszą przestrzenią mogą wybrać stoliki ogrodowe w kształcie koła, które zajmują znacznie mniej miejsca. Przy modelu o średnicy 110 centymetrów jest odpowiedni dla czterech osób. Zamawiając stół ogrodowy drewniany można też dokupić specjalny impregnat o wybranej kolorystyce.

Meble ogrodowe dostępne w naszym sklepie są bardzo łatwe w montażu. Cały towar wysyłamy w częściach wraz z instrukcją, instalacja całego zestawu ogrodowego nie powinna zająć więcej czasu niż godzinę. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych elementów, wszystkie śrubki i łączniki otrzymujesz w cenie zestawu.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot