• Drewniane Domki Ogrodowe

W sezonie wiosenno-letnim właściciele domów z ogrodem większość czasu spędzają na świeżym powietrzu, ciesząc się słońcem. Jeśli Ty również należysz do tych szczęśliwców powinna zainteresować Cię nasza bogata oferta domków ogrodowych, dostępnych w różnych rozmiarach, idealnych do małego i większego ogrodu. 

Gotowe domki całoroczne mimo, że wykonane z drewna, są bardzo odporne na niesprzyjające warunki meteorologiczne. A to za sprawą wyjątkowej jakości drewna, z którego zostały wykonane. Dzięki temu wiemy, że oferujemy produkty doskonale pełniące swoją funkcję przez długie lata. 

Oferujemy zarówno tanie domki ogrodowe o powierzchni kilku metrów, jak i większe konstrukcje zaopatrzone w antresole, tarasy oraz aneksy kuchenne. Zamawiając produkt można samodzielnie wybrać kolor drewna, dzięki czemu gotowy domek idealnie wpasuje się w stylistykę naszego ogródka, dodatkowo go upiększając. Jednocześnie malowanie impregnuje drewno, dodatkowo je chroniąc.

Większość naszych domków ogrodowych zaopatrzonych jest w wygodny i przestronny taras, dodatkowo zdobiony ażurowymi detalami. Dzięki takiej dobudówce, niespodziewany deszcz nie będzie nikomu straszny! W zależności od modelu, na tarasie można pomieścić stół z zestawem krzeseł, a także przenośnego grilla.

Natomiast domki ogrodowe bez dodatkowych ganków posiadają wystające zadaszenia, idealnie chroniące wejście domu przed deszczem. Do każdego produktu można dodatkowo zamówić okiennice na okna oraz drzwi. Dzięki nim w letnie dni można uniknąć nagrzania wnętrza, a zimą będą stanowić dodatkową ochronę przed niechcianymi gośćmi. 

Domki drewniane całoroczne są tańszą alternatywą dla murowanych altanek, których budowa wymaga umiejętności, czasu i dużych nakładów finansowych. Nasze domki otrzymujesz już gotowe do montażu, dzięki prostej instrukcji nie trzeba mieć doświadczenia, aby złożyć konstrukcję. Wystarczy jeden dzień na montaż i domek jest gotowy! 

Jeżeli interesują Cię mniej standardowe domki drewniane, producent oferuje również indywidualne modyfikacje tradycyjnych projektów. Po więcej informacji na temat indywidualnych projektów zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą w wyborze idealnego domku o odpowiedniej funkcji.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot