• Piaskownice

Zabawa w piaskownicy to element dzieciństwa każdego szczęśliwego dziecka. Z myślą o nich tworzymy doskonałej jakości piaskownice z atestem bezpiecznej zabawy, dzięki którym każde dziecko zachowa świetne wspomnienia, rozwinie wyobraźnię, a ku radości rodziców, zajmie się zabawą na długie godziny.

Tworzymy piaskownice w różnych rozmiarach i wersjach. Mogą to być piaskownice z przykryciem, które chroni piasek przed zabrudzeniem i moknięciem, piaskownice z ławeczką, sześciokątne i w innych wariantach. Łatwy montaż piaskownicy pozwoli na szybkie jej zainstalowanie w każdym ogrodzie.

Bezpieczna zabawa dziecka

W naszym piaskownicach dzieci są przede wszystkim bezpieczne. Konstrukcja piaskownicy jest wytrzymała, dzięki czemu dziecko nie jest narażone, że któryś z jej elementów będzie zagrażał jego bezpieczeństwu. Piaskownice są też bardzo wytrzymałe, co pozwala na zamontowanie jej w ogrodzie na długie lata.

Udogodnienia w postaci ławeczki czy przykrycia na piaskownicę sprawiają, że zabawa nie jest uzależniona od warunków atmosferycznych. Ławeczkę docenią dzieci i dorośli, towarzyszący dzieciom, a drewniana konstrukcja wyklucza sztuczne materiały, ponieważ wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości drewna.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot