• Piaskownice ogrodowe dla dzieci

Piaskownice ogrodowe do zabawy piaskiem

Małe dzieci potrafią bardzo dokazywać, szczególnie kiedy pogoda za oknem dopisuje. Dlatego rodzice dysponujący ogrodem powinni zadbać o odpowiednie akcesoria do zabawy dla najmłodszych. W naszym katalogu dostępne są różnego rodzaju piaskownice drewniane, idealne na działkę lub do przydomowego ogrodu. 

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji drewnianych do zastosowania zewnętrznego. Dzięki zastosowaniu specjalnej metody impregnowania ciśnieniowego, zakupiona u nas piaskownica dla dzieci jest odporna na deszcz i zmiany temperatury. Bez dodatkowej pielęgnacji i konserwacji! 

Szczególnie polecamy piaskownicę zamykaną, z wygodnymi drzwiczkami, które uchronią piasek przed zmoknięciem w trakcie deszczowych dni. Dodatkowo drzwi ochronią wnętrze przed przedostawaniem się niechcianego brudu, przez co piasek na dłużej zachowa czystość. Niektóre modele posiadają też wbudowane siedziska.

A może pragniesz swojemu dziecku stworzyć prawdziwy plac zabaw? W takim wypadku z pewnością zainteresuje Cię wieżyczka, do której można zamontować różnorodne dodatki do zabaw. W naszej ofercie dostępne m.in. piaskownica, zjeżdżalnia, tor przeszkód z drabinkami i linami, czy zestaw huśtawek. 

Drewniane piaskownice dla dzieci do Twojego ogrodu

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości drewna, dzięki czemu każda zamówiona u nas piaskownica, nada ogrodowi niepowtarzalnego charakteru. Na życzenie klienta istnieje także możliwość pomalowania piaskownicy farbą o wybranym kolorze, która również posiada właściwości impregnacyjne.

Zakupione u nas piaskownice dla dzieci czy wieżyczki do zabaw wysyłamy w częściach, wraz ze wszystkimi elementami potrzebnymi do ich złożenia i szczegółową instrukcją. Montaż naszych produktów nie powinien sprawić nikomu większego problemu, nie są do niego wymagane specjalne narzędzia ani umiejętności. 

W naszym katalogu oprócz piaskownic znajdziesz mnóstwo innych, ciekawych akcesoriów do zabaw dla najmłodszych. Oferujemy domki do ogrodu dla dzieci, w których będą one mogły bawić się całymi dniami. Do domków można również dokupić dodatkowe elementy, takie jak huśtawki, ślizgawki oraz tory przeszkód.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot