• Altany czworokątne ogrodowe drewniane

Drewniane altany czworokątne to jedne z najpopularniejszych konstrukcji ogrodowych. Tego typu obiekty sprzyjają odpoczynkowi w zaciszu ogrodu, a także chronią przed intensywnym nasłonecznieniem i opadami deszczu.

Altany czworokątne od WoodandPlay dostępne są w różnych wariantach. Wyróżnia je nie tylko odmienna konstrukcja, ale także wymiary. Dzięki temu możliwy jest wybór konstrukcji dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

Drewniane altany czworokątne

Czworokątne altanki do ogrodu można dopasować przede wszystkim do wielkości działki. W małych ogrodach najlepiej sprawdzają się konstrukcje o wymiarach:

  • 2,4 × 2,4 m,
  • 3 × 3 m,
  • 3,54 × 3,54 m.

Na większych działkach dobrym rozwiązaniem mogą okazać się prostokątne altany czworokątne od WoodandPlay. Gwarantują one schronienie dla większej liczby osób, zapewniają lepsze możliwości w zakresie zagospodarowania i pozwalają na komfortowy wypoczynek w ogrodzie. Szczególnie popularne są obiekty o wymiarach:

  • 3 × 4,5 m,
  • 3 × 6 m,
  • 4 × 6 m.

Czworokątne altanki do ogrodu

Drewniane altany czworokątne to solidne konstrukcje odporne na zewnętrzne czynniki atmosferyczne. Dostępne w naszej ofercie modele powstają z drewna suszonego, klejonego lub impregnowanego ciśnieniowo – zależnie od wybranego wariantu. Dzięki temu są one wyjątkowo wytrzymałe, co eliminuje ryzyko powstawania szczelin i pęknięć.

Podstawowe czworokątne altanki do ogrodu oferujemy w wersji bez pokrycia dachowego i podłogi. W przypadku wybranych modeli istnieje jednak opcja wyposażenia konstrukcji we wspomniane elementy. Możliwe jest również dopasowanie mebli na zamówienie lub innych dodatkowych akcesoriów, np. doniczek.

Altany czworokątne od WoodandPlay

Drewniane altany czworokątne pasują zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych ogrodów. Świetnie sprawdzają się w zagospodarowaniu różnych przestrzeni.

Przez wiele lat chętnie wybierane były głównie konstrukcje z pokryciem dachowym typu gont i ażurowymi osłonami bocznymi. Takie obiekty prezentują się bardzo elegancko, choć dość klasycznie.

Coraz częściej ich miejsce zajmują kwadratowe altany sosnowe z ukośnymi listewkami i płaskim zadaszeniem drewnianym pokrytym papą termozgrzewalną. Tego typu konstrukcje idealnie pasują do minimalistycznych form budynków mieszkalnych i są doskonałym uzupełnieniem działki.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot