• Płoty osłonowe - Panele ogrodzeniowe drewniane

Masz dość ciekawskich spojrzeń sąsiadów? Szukasz elementu dekoracyjnego do przytulnego ogrodu? Chcesz cieszyć się spędzonymi w nim w chwilami nawet podczas wietrznej pogody? Wykonany z drewna płot osłonowy to idealne rozwiązanie, z pomocą którego szybko i tanio stworzysz praktyczne ogrodzenie do ogrodu.

Płot drewniany to nic innego jak prosta konstrukcja, zbudowana z drewnianej ramy i wąskich deseczek, nazywanych też lamelami. Dzięki nieskomplikowanej budowie, drewniane panele ogrodzeniowe doskonale sprawdzają się do wykonania funkcjonalnej i ekonomicznej przesłony wokół ogrodu, a także na tarasie czy na działce. 

Panele ogrodowe z drewna

Stylowe płoty ogrodowe, dostępne w naszej bogatej ofercie, powstają z wysokogatunkowego drewna sosnowego i świerkowego. Widoczny na lamelach wzór słojów zachwyca naturalnym charakterem. Klasyczne piękno to jednak nie wszystko – nim nasze płoty osłonowe trafią na sklepowe półki, poddawane są impregnacji ciśnieniowej, za sprawą której na długo zachowują swój kolor. 

W naszym asortymencie znaleźć można wykonane ze starannością płoty ogrodowe – pełne i ażurowe, kwadratowe i prostokątne, a także z górną częścią w kształcie łuku. Pozwalają one na stworzenie oryginalnej dekoracji posesji, zapewniając jej użytkownikom maksymalną prywatność i ochronę przed wiatrem czy nawiewami kurzu z ulicy.

Wytrzymałe płoty ogrodowe

Wytrzymałe płoty ogrodowe cechuje doskonała odporność zarówno na warunki pogodowe – słońce, deszcz i śnieg, jak również działalność mikroorganizmów oraz insektów. To wszystko przekłada się na długi okres żywotności prostej w montażu architektury ogrodowej, która stanie się najlepszą ozdobą każdego zielonego kącika.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot