• Garaże drewniane

Drewniany garaż to częste rozwiązanie do ogrodu czy na działkę. Stanowi alternatywę dla tradycyjnego garażu murowanego, a przy tym może spełniać różne funkcje - od wiaty garażowej po schowek do przechowywania ogrodowych sprzętów. aż po drewutnię do bezpiecznego składowania drewna na zimę.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć przestronnych garaży wykonanych z drewna sosnowego, które odznaczają się przemyślaną budową zapewniającą komfort użytkowania.

Zalety garażu drewnianego wykonanego z sosny

Drewniany garaż wolnostojący z dwoma drewutniami po bokach to marzenie niejednego kierowcy. To wręcz idealne miejsce do parkowania swojego samochodu przez cały rok. Garaż drewniany dostępny w naszej ofercie został w całości wykonany z drewna sosnowego. Wybraliśmy właśnie ten gatunek, ponieważ odznacza się dużą wytrzymałością i estetycznym wyglądem.

Garaże drewniane wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego przetrwają niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, w tym intensywnych opadów deszczu czy śniegu oraz promieniowania UV.

Najwyższa jakość strugania, fabrycznie kontrolowana dokładność dopasowania elementów i odpowiednie zabezpieczenie drewna sprawiają, że staje się ono wyjątkowo odporne na uszkodzenia, a konstrukcja jest stabilna. Właściwie przeprowadzana regularna impregnacja oraz umiejscowienie garażu na wylewce betonowej czy kostce brukowej z pewnością wydłuży jego żywotność.

Charakterystyka naszego garażu z drewna z dołączonymi drewutniami

Garaż z drewna z dołączonymi po dwóch bokach drewutniami dostępny w naszej ofercie to wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie. Posiada unikalną konstrukcję, dzięki czemu jest łatwy w samodzielnym montażu, wygodny w użytkowaniu oraz atrakcyjny wizualnie. Drewniana konstrukcja jest stabilna i wytrzymała. a odcień naturalnego drewna pasuje do każdego otoczenia.

Garaż pomieści samochód osobowy oraz około 24 metry przestrzenne drewna. Dach czterospadowy o kącie nachylenia 26 stopni chroni przed zaleganiem śniegu w czasie zimy. Drewutnie mają dwie boczne, ażurowe ścianki, co zapewnia przepływ świeżego powietrza. Dzięki temu drewno kominkowe pozostaje suche, nie nabiera wilgoci, a co za tym idzie, nie gnije.

Do postawienia drewnianego garażu nie są wymagane pozwolenia na budowę, możesz więc go dostosować do indywidualnych potrzeb i postawić na działce, w ogrodzie czy obok domu jednorodzinnego. Drzwi od garażu są zamykane, dlatego razie potrzeby może on też pełnić funkcję domku gospodarczego, w którym możesz trzymać narzędzia ogrodnicze, sezonowy sprzęt sportowy czy jeszcze inne rzeczy.

Poza tym garaż jest wyposażony w drzwi z okiennicami, dzięki czemu do wnętrza będzie wpadać więcej światła. Jeżeli jednak stawiasz na bezpieczeństwo i nie chcesz okien w garażu, możesz wybrać drzwi bez okiennic.

Jako producent garaży drewnianych, możemy przygotować różne rozwiązania, które będą trafiać idealnie w potrzeby każdego klienta. Zapewniamy też profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru produktów z naszej oferty garaży drewnianych i nie tylko.

Praktyczne aspekty garażu drewnianego

Garaż drewniany do samodzielnego montażu to doskonały wybór, jeżeli zależy Ci na szybkim i bezproblemowym postawieniu solidnego garażu obok domu. Jego wszechstronne zastosowanie sprawia, że może on być użyteczny przez cały rok, i to nie tylko do parkowania samochodu.

Oprócz oczywistych zalet w postaci ochrony pojazdu przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych, taki garaż z pomieszczeniem gospodarczym zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania różnych szpargałów. A jak wiadomo, takiej przestrzeni do przechowywania nigdy dość.

Oprócz tego, zimą mamy miejsce do składowania drewna kominkowego na opał. Drewutnia zapewnia odpowiednie warunki, dzięki czemu drewno pozostaje suche i nadaje się do kominka. Zamiast jednak składować go w domu, można trzymać je tuż obok w drewutni. To pozwoli zachować porządek i czystość w domu, a jednocześnie łatwy dostęp do drewna, które można na bieżąco przynosić z drewutni.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem garaży drewnianych, wiat garażowych, domków gospodarczych i drewutni. Oferujemy produkty najwyższej jakości, wykonywane od podstaw i kontrolowane przez naszych doświadczonych fachowców.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot