• Drewniane kratki ogrodowe

Drewniane kratki ogrodowe to dodatek, który może całkowicie odmienić wygląd działki, ogrodu, tarasu, a nawet niewielkiego balkonu. Głównym ich przeznaczeniem jest podpora dla roślin, jednakże poza zastosowaniem czysto praktycznym, kratki doskonale odnajdują się także jako ozdoba przestrzeni zielonej. Z powodzeniem można je wykorzystać do wyznaczania stref w ogrodzie lub subtelnego odgrodzenia się od sąsiada.

Stylowe i eleganckie kratki do ogrodu odmienią każdą przestrzeń. Pozwolą przysłonić mniej estetyczne miejsca, a jednocześnie ładnie udekorują najbliższe otoczenie. Wykonane z solidnych materiałów oraz z dbałością o każdy detal, będą służyć przez długie lata. Kratki mogą być stosowane samodzielnie lub w celu uzupełnienia konstrukcji altan, trejaży i pergoli.

Kratki ogrodowe do pnączy

Czasami potrzeba naprawdę niewiele, aby zwykły z pozoru ogród zamienić w przestrzeń idealną do wypoczynku. Wystarczy użyć kilka elementów, które zaaranżują przyjemny kącik do relaksu. Takim elementem może być kratka ogrodowa do pnączy. To właśnie dzięki niej możemy wyczarować tajemniczy ogród w zaciszu własnego domu.

Kratki ogrodowe drewniane to doskonała propozycja dla osób, które lubią otaczać się piękną roślinnością. Dzięki nim można zyskać romantyczną ozdobę ogrodu lub tarasu, która nie tylko zapewni odpowiedni wzrost kwiatom, ale także pozwoli ładnie je wyeksponować. Tego typu kratki obrośnięte gęstą roślinnością zapewnią także przyjemny zacieniony kącik w upalne, letnie dni. Z kolei ustawione w jednym rzędzie, pozwolą stworzyć efektowną aleję lub romantyczne wejście do sadu, tudzież innego fragmentu działki.

Producent kratek ogrodowych

Jako producent kratek ogrodowych możemy zagwarantować, że dostarczane przez nas produkty odznaczają się najwyższą jakością. Są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także solidne i trwałe. Naszym Klientom oferujemy drewniane kratki ogrodowe wykonane z drewna sosnowego lub świerkowego. Do dyspozycji są modele ukośne dostępne w rożnych wymiarach, jak również ukośne z dodatkowym łukiem.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot