• Drewniane Domki Narzędziowe

Działka rekreacyjna to nie tylko miejsce biernego wypoczynku podczas leżakowania czy opalania się na trawie. Dla wielu osób wizyta na działce to również okazja do poobcowania z naturą, zażycia odrobiny ruchu, a przede wszystkim wypróbowania swoich talentów ogrodniczych.

Uprawianie ziemi może dostarczać wiele przyjemności i zapewnia radość z udanych plonów. Aby zajmować się uprawą kwiatów czy rzodkiewki, potrzebne są jednak odpowiednie akcesoria. Dlatego na działce rekreacyjnej niezbędny jest też domek na narzędzia. Takie domki narzędziowe z drewna są nie tylko praktyczne, ale również estetyczne i dobrze wpasowują się w otoczenie działki. Dodatkowo, umożliwiają one przechowywanie sprzętu ogrodniczego w bezpieczny i zorganizowany sposób.

Domki narzędziowe do Twojego ogrodu

Konstrukcja wykonana z naturalnego drewna, odpowiednio zaimpregnowana, jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Zależnie od potrzeb może się różnić wielkością i wyposażeniem, takim jak okna, podwójne drzwi czy wewnętrzne półki. Możesz też wybrać dach zabezpieczony papą, która skutecznie ochroni wnętrze przed przeciekaniem.

Domek narzędziowy drewniany doskonale wkomponowuje się w otoczenie, dzięki czemu naturalny klimat działki nie zostaje zakłócony. Dodatkowo można go umieścić w dyskretnym miejscu, na zapleczu domu lub w odległym zakątku za drzewami. Niewielki budynek stworzy funkcjonalny schowek na narzędzia ogrodnicze, kosiarkę do trawy czy nawozy.

Drewniany domek ogrodowy na działkę do samodzielnego montażu

Ogrodowy domek drewniany na akcesoria ogrodnicze jest przeznaczony do samodzielnego montażu, który nie wymaga skomplikowanych narzędzi czy profesjonalnych maszyn. Wystarczą młotek, wkrętak i osoba do pomocy. Z pewnością jest to jeden z atutów tych elementów małej architektury ogrodowej.

Najprostsza w konstrukcji jest drewutnia, ale samodzielny montaż nie jest problemem także w przypadku większych domków. Sposób montażu został dokładnie opisany w instrukcji.

Solidny drewniany domek narzędziowy od WoodAndPlay.pl

Zarówno ogrodowe domki narzędziowe, jak i każda altana z naszej oferty są wykonane wykonany z wysokiej jakości drewna sosnowego. W domkach narzędziowych można przechowywać podręczne przyrządy ogrodnicze, ale też zostawić rower, grill czy leżaki.

W drewutni wygodne będzie składowanie drewna do kominka, a altana sprawdzi się jako osłona podczas upalnego dnia czy deszczu. Sprawdź naszą ofertę i wybierz domek narzędziowy do Twojego ogrodu!

Wraz z nadejściem wiosny, osoby posiadające własną działkę czy ogród, większość czasu spędzają na ich uprawie. Nawet niewielka, osiedlowa działka może być bardziej praktyczna, wystarczy zamówić u nas drewniane domki narzędziowe. Idealnie sprawdzą się do magazynowania cennego sprzętu, którego nie chcemy trzymać w domu. 

Nie musisz dysponować dużą powierzchnią ziemi, aby taki praktyczny dodatek znalazł się na Twojej działce. Oferujemy domki ogrodowe z drewna w różnych rozmiarach, które idealnie dopasujesz do każdej przestrzeni. Za podstawowy domek narzędziowy bez okna, zapłacisz niecałe 800 złotych, każdy model zabezpieczany jest solidnym zamknięciem.

A może chcesz, aby domek narzędziowy spełniał dodatkowo funkcje dekoracyjne w Twoim ogrodzie? Jeśli tak, wybierz model zaopatrzony w okna z okiennicami, który nada każdemu ogrodowi sielskiego klimatu. Większe domki narzędziowe mogą też służyć za schronienie w przypadku nagłego deszczu, zjawiska bardzo częstego w trakcie lata. 

A może potrzebujesz dodatkowego zadaszenia, pod którym schowasz meble ogrodowe lub inne, wrażliwe na wodę produkty? W takim wypadku wybierz drewutnię Catherine ze specjalna dobudówka, estetycznie ozdobiona ażurowymi detalami. Na zewnątrz można suszyć drewno i trzymać kosiarkę, a w środku szopy ogrodowej narzędzia.  

Szopa ogrodowa jest dobrą alternatywą dla plastikowych lub metalowych składzików, które prezentują się niezbyt estetycznie. Gotowy domek narzędziowy zostaje dostarczony w częściach, wraz z intuicyjna instrukcją montażu. Stawianie konstrukcji jest niezwykle proste, nie wymaga specjalistycznych narzędzi i umiejętności. 

Zamawiając domki drewniane na naszej stronie, możesz również samodzielnie określić kolor drewna oraz dachu, a także zamówić dodatkowe okiennice na okna oraz drzwi. Każdy model zaopatrzony jest w podłogę, na życzenie klienta do domków montowany jest system rynien, skutecznie pozbywający się nadmiaru wody z dachu. 

Chcesz zamówić nasze domek gospodarczy na swoją działkę, jednak nie wiesz który model wybrać? Napisz do nas! Zachęcamy do zadawania pytań za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie. A może chcesz przekonać się jak produkt wygląda na żywo? Zapraszamy do naszych punktów sprzedażowych!

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot