• Drewniane Domki Narzędziowe

Wraz z nadejściem wiosny, osoby posiadające własną działkę czy ogród, większość czasu spędzają na ich uprawie. Nawet niewielka, osiedlowa działka może być bardziej praktyczna, wystarczy zamówić u nas drewniane domki narzędziowe. Idealnie sprawdzą się do magazynowania cennego sprzętu, którego nie chcemy trzymać w domu. 

Nie musisz dysponować dużą powierzchnią ziemi, aby taki praktyczny dodatek znalazł się na Twojej działce. Oferujemy domki drewniane w różnych rozmiarach, które idealnie dopasujesz do każdej przestrzeni. Za podstawowy domek narzędziowy bez okna, zapłacisz niecałe 800 złotych, każdy model zabezpieczany jest solidnym zamknięciem.

A może chcesz, aby domek narzędziowy spełniał dodatkowo funkcje dekoracyjne w Twoim ogrodzie? Jeśli tak, wybierz model zaopatrzony w okna z okiennicami, który nada każdemu ogrodowi sielskiego klimatu. Większe domki narzędziowe mogą też służyć za schronienie w przypadku nagłego deszczu, zjawiska bardzo częstego w trakcie lata. 

A może potrzebujesz dodatkowego zadaszenia, pod którym schowasz meble ogrodowe lub inne, wrażliwe na wodę produkty? W takim wypadku wybierz drewutnię Catherine ze specjalna dobudówka, estetycznie ozdobiona ażurowymi detalami. Na zewnątrz można suszyć drewno i trzymać kosiarkę, a w środku szopy ogrodowej narzędzia.  

Szopa ogrodowa jest dobrą alternatywą dla plastikowych lub metalowych składzików, które prezentują się niezbyt estetycznie. Gotowy domek narzędziowy zostaje dostarczony w częściach, wraz z intuicyjna instrukcją montażu. Stawianie konstrukcji jest niezwykle proste, nie wymaga specjalistycznych narzędzi i umiejętności. 

Zamawiając domki drewniane na naszej stronie, możesz również samodzielnie określić kolor drewna oraz dachu, a także zamówić dodatkowe okiennice na okna oraz drzwi. Każdy model zaopatrzony jest w podłogę, na życzenie klienta do domków montowany jest system rynien, skutecznie pozbywający się nadmiaru wody z dachu. 

Chcesz zamówić nasze domek gospodarczy na swoją działkę, jednak nie wiesz który model wybrać? Napisz do nas! Zachęcamy do zadawania pytań za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie. A może chcesz przekonać się jak produkt wygląda na żywo? Zapraszamy do naszych punktów sprzedażowych!

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot