• Altany Drewniane

Altanki ogrodowe cieszą się wielką popularnością, za co odpowiada z pewnością ich uniwersalizm. Małe altanki ogrodowe o różnych rozmiarach mogą stanąć nawet na niewielkiej posesji, a ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Można w nich wypoczywać, chronić się przed warunkami atmosferycznymi, organizować zabawę dzieciom, mogą też stanowić ozdobę ogrodu.

Posiadanie altanki ogrodowej niesie ze sobą wiele korzyści, zarówno jeśli chodzi o estetykę, jak i funkcjonalność altanek. Szczególnie popularne są zwłaszcza nasze wyjątkowo piękne altanki drewniane, które są także wspaniałą ozdobą każdego ogrodu. Dostępne w różnych rozmiarach i wariantach, mogą zaspokajać wszelkie oczekiwania.

Dlaczego warto wybrać altankę drewnianą?

Altanki drewniane należą do najczęściej wybieranych altan. Fakt, że wykonuje się je z tego podatnego na obróbkę materiału sprawia, że mogą mieć przeróżne warianty. W naszej ofercie dostępne są rozmaite modele – altanki ażurowe i zabudowane, altanki kwadratowe, sześciokątne, a nawet ośmiokątne. Często wykonujemy dach czterospadowy i inne atrakcyjne elementy.

Altanki z drewna są tak popularne przede wszystkim ze względu na swój piękny wygląd, trwałość, ale też wyjątkowe cechy, jakie posiada drewno. Materiał ten sprawia, że altanki ogrodowe są bardzo klimatyczne, ciepłe i przytulne. Drewno pozwala też na wiele rozwiązań, między innymi rzeźbienie elementów, wykonywanie ażurowych ścian czy pergoli.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot