• Altany ogrodowe drewniane

W sezonie wiosenno-letnim szczęśliwi posiadacze przydomowych ogrodów większość czasu spędzają na świeżym powietrzu. Jednak aby ogród sprawiał nam jak najwięcej przyjemności warto odpowiednio go zaaranżować, wykorzystując do tego nasze konstrukcje drewniane, które są nie tylko praktyczne, ale też bardzo estetyczne.

W naszym katalogu produktów znajdziesz tanie altany ogrodowe, dzięki którym nawet w słoneczny dzień będzie można skutecznie schować się w cieniu. Podstawowa konstrukcja, do zakupienia już w cenie 1490 złotych, zaopatrzona jest w spadzisty dach, rozstawiony na czterech solidnych belkach. Takie zadaszenie będzie idealnym miejscem na grilla! 

A może pragniesz przy swoim domu wyczarować prawdziwy, orientalny ogród? W takim przypadku polecamy japońskie altany ogrodowe, charakteryzujące się przepięknym kształtem, oraz ciekawymi, ażurowymi ścianami. Taka altana pozwoli odgrodzić część wypoczynkową od reszty ogrodu, tworząc ciekawy efekt wizualny. 

Dla właścicieli ogrodów o większej powierzchni polecamy drewniane altany ogrodowe o większej powierzchni. Można pod nimi pomieścić stół z całym zestawem krzeseł a także stanowisko grillowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu kapryśna pogoda nikomu nie będzie straszna, pod altaną bezpiecznie można przeczekać każdy deszcz.

Altana z drewna pomoże skutecznie odświeżyć przydomowy ogród, nadając mu świeżego charakteru. W naszej ofercie dostępne są zarówno klasyczne konstrukcje kryte spadzistym dachem, jak i altany nowoczesne, z płaskim zadaszeniem. Każdą budowle można pokryć dowolnym kolorem farby, lub też zostawić surowe drewno.

Jeżeli interesują Cię niedrogie altany ogrodowe, ceny widoczne w naszym sklepie z pewnością Cię zainteresują! Już nie musisz wydawać majątku na małą architekturę do ogrodu, już za 1500 złotych zakupisz ciekawy model. Nie ważne czy interesuje Cię nowoczesna altana ogrodowa czy klasyczna, u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Zachęcamy też do zapoznania się z naszą ofertą na pergole ogrodowe, dzięki którym można stworzyć ciekawą kompozycję z pnących roślin. Dostępne są w wielu rozmiarach i aranżacjach, również w zestawie z siedziskami. Osoby dysponujące większą przestrzenią mogą zamówić nasze pawilony ogrodowe, ciekawy efekt gwarantowany.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot