• Wieże drewniane dla dzieci

Z góry widać lepiej, dlatego już dziś zachęcamy Cię do budowy wieżyczki zabaw w ogrodzie. Będzie to idealny punkt obserwacyjny, z którego dokładnie widać będzie cały ogród! A gdy zamontować tam jeszcze lornetkę która też jest w naszej ofercie, to taka wieża dla dzieci stanie się ulubionym miejscem małych odkrywców!

W ofercie Wood & Play znajdziecie wieże zabaw z drewna już od 480 PLN! Polecamy zarówno same wieże, jak również modele dodatkowo wyposażone, na przykład w huśtawki czy zjeżdżalnie, a nawet w piaskownicę. Oparte o wysokiej jakości materiały (dobrej klasy drewno), doskonale znoszą próbę czasu i doskonale służyć będą przez lata!

Zbuduj centrum zabawy dla dziecka

Chcesz zbudować centrum zabawy w swoim ogrodzie? To prostsze niż myślisz - wszystkie wieżyczki dla dzieci z naszej oferty zostały w taki sposób skonstruowane, by ich montaż w ogrodzie nie nastręczał żadnych problemów. Dodatkowo, do każdej sprzedanej konstrukcji dołączamy instrukcję, która znacznie ułatwi Ci postawienie takiej wieżyczki w ogrodzie.

To właśnie takie drewniane wieże idealnie łączą wszystkie elementy niezbędne do dobrej zabawy w ogrodzie. Zresztą, zobacz nasze propozycje - niektóre z nich mają nie tylko huśtawkę (maksymalnie do dwóch siedzisk), ale także piaskownicę oraz ślizgawkę! Dodatkowo, łatwo możesz połączyć dwie wieże za pomocą linowego mostka.

Wytrzymała konstrukcja

Nasze drewniane wieże dla dzieci to nie tylko morze zabawy, ale przede wszystkim solidne wykonanie oraz pewność podczas użytkowania. Podczas projektowania i tworzenia obiektów do zabaw bierzemy pod uwagę bezpieczeństwo dziecka - mocna konstrukcja która się nie zawali w trakcie harców Twojej pociechy.

SZYBKA WYSYŁKA

wiele opcji do wyboru

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot

BEZPIECZNE ZAKUPY

certyfikat SSL

14 DNI NA WYMIANĘ

i zwrot