• Domek zabaw Borys

Domek Borys to solidna konstrukcja wykonana z suszonego drewna. Posiadająca 2 okienka z bezpiecznego tworzywa, drzwiczki z zasuwką oraz instrukcję montażu i komplet okuć w zestawie. Szeroka gama akcesoriów do doposażenia domku w naszym sklepie.

Zjeżdżalnia
Mocowanie do podłoża
Ścianka wspinaczkowa
Pokrycie dachu
Stolik dziecięcy przy zakupie domku 30 zł taniej!
Śruby 6-kątne do kotew (2 szt. na kotwę)
1549.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena dostawy 479
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 269
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 479

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Domek zabaw Borys

Ten  domek został stworzony z myślą o dzieciach które aktywnie chcą spędzać czas poza domem. Odpowiednio dobrana wysokość barierki zapewnia bezpieczeństwo bawiących się dzieci. Domek wykonany jest z nieimpregnowanego suszonego drzewa, dlatego trzeba domek zabezpieczyć impregnatem ochronnym. Bezpieczne tworzywo pleksi zapewnia dobre światło. Drzwiczki można zamknąć na dołączoną zasuwkę by zabezpieczyć domek przed zwierzętami.     

 

Dlaczego warto kupić produkt z suszonego drewna?  

 

Drewno suszone nie wypacza się tak jak drewno mokre (nie kręci się, nie wygina). Nie dochodzi do tak dużych pęknięć na materiale. Podczas suszenia w wysokiej temperaturze drewno traci wszystkie substancje odżywcze wabiące owady do zasiedlania. Suszenie komorowe uwalnia drewno od owadów w każdej fazie rozwoju, niszczy również grzybnie znajdującą się w porażonym drewnie i większość zarodników. Tylko drewno wysuszone do odpowiedniej wilgotności gwarantuje jego wymaganą wytrzymałość. Drewno sezonowane na wolnym powietrzu nie uzyska takich właściwości, co suszone komorowo. 

 

Dlaczego warto kupić u nas? 

 

Domek zabaw Borys jest w całości wykonany z suszonego drewna, o grubości ścian 14mm, i podłoga o grubości 18mm. Biorąc pod uwagę, że na rynku są domki (nie u nas) z mokrego drewna, które mają ściany 12mm i podłogę 16mm, a po przeschnięciu ściana ma 10mm i podłoga 14mm nasze domki zaliczane są do domków typu Premium. W porównaniu do konkurencji, ściany są grubsze o 40% i podłoga o jest grubsza o 30%. Dlatego nasze place zabaw są bardzo bezpieczne a ponieważ sami je produkujemy,  cena jest atrakcyjna. 

 

 

 

 

Montaż:

 • Prosta konstrukcja i prosty montaż. Potrzebne będą Ci podstawowe narzędzia jak: młotek, poziomica, wiertarko-wkrętarka.
 • W zestawie dołączona jest instrukcja montażu i komplet potrzebnych okuć (śruby, zawiasy, gwoździe).
 • Czas składania dla dwóch osób to tylko 5h.
 • UWAGA! Produkt nie powinien mieć bezpośredniego kontaktu z ziemią, dobrym fundamentem jest kotwa wbijana. Kontakt z ziemią skraca żywotność produktu.

W zestawie znajduje się:

 • Konstrukcja domku w której skład wchodzą gotowe elementy tj. ściany, podłoga + słupki, dach, drzwi.
 • Instrukcja montażu
 • Komplet śrub

Dostępne dodatki:

 • Pokrycie dachowe typu: gont (domek w standardzie jest bez pokrycia)
 • Gwoździe papowe do gontu  
 • Szpice wbijane do ziemi (element łączący słupki - ziemia)
 • Akcesoria typu: flaga, teleskop, lornetka, ster, skrzynka na listy i inne akcesoria dostępne w dziale akcesoria dla dzieci.
 • Zjeżdżalnia
 • Ścianka wspinaczkowa lub rampa

 

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

 Nasze produkty można obejrzeć w sklepach stacjonarnych na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć drewno na długie lata.

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl lub gorzow@woodandplay.pl

 

Wymiar domku na zewnątrz to 180cm x 190cm a środku to aż 171cm x 113 cm

 

image

 

 

Spokojnie w domku może bawić się większa ilość dzieci 

 

image

 

U nas każdy szczegół jest bardzo ważny 

 

image

 

Dla nas detale mają znaczenie

 

image

 

Polecamy dodatkowo do domku ściankę wspinaczkową:

image

image

 

Lub rampę: 

 

image

 

image

 

PDF DocumentInstrukcja montażu do pobrania.

 

Dane techniczne
Wymiary podłoża ogólne 180 x 190 cm
Wypust dachu 16 cm
Wysokość 280 cm
Wysokość podstawy 130 cm
Wymiary wewnętrzne pomieszczenia 171 x 113 cm
Minimalna wysokość dachu wewnątrz 116 cm
Powierzchnia użytkowa domku 1,93 m2  + 1,13 m2
Taras Tak
Wymiary tarasu 180 x 63 cm
Wymiar wejścia 50 x 109 cm
Okna Tak, 2 sztuki/ z plastikowymi szybkami
Wymiary okien 50 x 54 cm
Grubość deski w ścianach 14 mm
Grubość deski na dachu 14 mm
Grubość deski na podłodze 18 mm
Podłoga w komplecie Tak
Gatunek drewna Sosna
Impregnacja Brak
Dodatkowe informacje Dostępne dodatki w kategorii "Akcesoria"

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

 • Domek jest super. Bardzo porządnie wykonany. Łatwy w montażu wykorzystując instrukcję dostępną na stronie. Zabrakło nam 3 deseczek i to nie był problem. Po mailu deski były szybko dosłane. Produkt bardzo dobrej jakości od solidnej firmy. Polecam.
  Katarzyna P. (2018-07-19)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • bardzo polecam, dzieciaki mega zadowolone
  Katarzynawidzinska (2018-06-05)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Szkoda że domek jest niezaimpregnowany ale za to kupiłem dobre bezpieczne dla dzieci farby do drewna w różnych kolorach które wybrał sam mój syn
  Polecam bardzo dobry domek w przystępnej cenie
  Jerzy. (2018-02-08)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Śliczny domek. Łatwy w montażu i przystępny cenowo.
  Piotr (2018-02-01)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Domek kupiliśmy w lato. Składając popołudniami udało mi się złożyć w dwa dni. Warto wyposażyć domek w różne zabawki bo sam domek to dla dziecka tylko chwilowa radość.
  Stefan M (2017-10-02)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia