Jeśli marzysz o własnym domku letniskowym ale nie chcesz przekraczać 30 tysięcy złotych brutto, to ten artykuł jest dla Ciebie. Przedstawiamy trzy doskonałe propozycje, które łączą w sobie atrakcyjny wygląd, trwałość i funkcjonalność, nie obciążając przy tym portfela. Niezależnie od tego, czy planujesz zainstalować domek na działce rekreacyjnej, w ogrodzie czy na terenie rodzinnych ogródków działkowych, znajdziesz tutaj idealne rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.

Spis treści:


Sunny - domek letniskowy do 30 tyś (w promocji) 

Jednym z najlepszych wyborów w kategorii drewnianych domków letniskowych do 30 tysięcy złotych jest Domek Sunny, który zaskakuje swoją funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania. Zbudowany z grubych bali o grubości 44 mm, zapewnia doskonałą izolację termiczną, dzięki czemu jest idealny na lato. Jego konstrukcja z suszonego świerku skandynawskiego sprawia, że jest niezwykle trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Dzięki 5 dużym oknom domek jest zalany naturalnym światłem, co dodaje mu uroku i sprawia, że każda chwila spędzona wewnątrz jest wyjątkowa.

Układ pomieszczeń w Domku Sunny jest przemyślany tak, aby zapewnić komfortowy pobyt. Domek oferuje łazienkę, sypialnię oraz przestronny salon z aneksem kuchennym, co daje poczucie swobody i przestrzeni. Z tarasem o powierzchni 8,3 m2, możesz cieszyć się poranną kawą na świeżym powietrzu lub spędzić wieczór podziwiając gwiazdy.

Domek jest zaprojektowany tak, aby można było go postawić bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę, co znacznie upraszcza proces instalacji. Wystarczy zgłosić w Starostwie Powiatowym lub w administracji ROD i można cieszyć się swoim własnym miejscem na letnie wypady. Konstrukcja podłogi o grubości 28 mm oraz dach z desek 19 mm gwarantują solidność i trwałość na lata.

Domek Sunny jest dostarczany z pełną instrukcją montażu oraz wszystkimi niezbędnymi elementami, co ułatwia jego złożenie. Ponadto, dzięki dodatkowym opcjom, takim jak pokrycie dachowe czy orynnowanie, możesz dostosować domek do swoich potrzeb i preferencji. Wszystko to w atrakcyjnej cenie 29 500,00 zł Brutto, co czyni go jednym z najlepszych wyborów w tej kategorii cenowej.
Domek letniskowy Sunny

Domek letniskowy Johny

Domek John to idealna propozycja dla tych, którzy poszukują prostoty, przestronności i estetyki w jednym. Jego projekt łączy klasyczne elementy, takie jak ażurowe wsporniki, zdobione deski wiatrowe oraz okna z okiennicami, z nowoczesnym wykonaniem. Efekt? Domek, który wprowadza niepowtarzalny klimat i sprawia, że poczujesz się jak w przytulnej chacie na Dzikim Zachodzie.

Zewnętrzna konstrukcja domku opiera się na deskach łączonych na pióro-wpust, co zapewnia solidność i trwałość. Taras o wymiarach 450 x 225 cm jest idealnym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu, pozwalając cieszyć się poranną kawą czy wieczornym relaksem w towarzystwie bliskiej osoby.

Domek John jest zaprojektowany z myślą o łatwym montażu. Instrukcja jest klarowna, a do jego złożenia wystarczy kilka podstawowych narzędzi, takich jak wkrętarka, piłka do drewna, młotek czy poziomica. Należy pamiętać o postawieniu domku na podkonstrukcji, co zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza i przedłuży jego żywotność.

Domek jest wykonany z sosny, a grubość desek wynosi 19 mm, co zapewnia odpowiednią ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Jego cena, wynosząca 20 900,00 zł Brutto, sprawia, że jest to niezwykle konkurencyjna opcja w tej kategorii cenowej.

W zestawie z domkiem znajdziesz drewnianą konstrukcję oraz zestaw okuć, co znacznie ułatwia montaż. Niektóre elementy, takie jak pokrycie dachowe czy orynnowanie, należy dokupić osobno. Mimo to, Domek John jest doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają wyjątkowego domku letniskowego w rozsądnej cenie.

Domek letniskowy Johny


Domek letniskowy za 20 tysięcy Jeremi

Domek Jeremi to przestronny i praktyczny domek ogrodowy, który doskonale wpisuje się w każdy ogród. Jego wymiary zewnętrzne 500 x 500 cm, wraz z tarasem o wymiarach 150 x 500 cm, oferują mnóstwo miejsca na relaks, rodzinne spotkania czy wieczorne przyjęcia. Powierzchnia użytkowa wynosząca 22,39 m² jest wystarczająca, aby zorganizować wnętrze zgodnie z własnymi potrzebami, tworząc komfortową przestrzeń do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Wykonany z suszonego komorowo świerku skandynawskiego, domek Jeremi charakteryzuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne oraz wyjątkową twardością. Jego ściany o grubości 35 mm zapewniają doskonałą izolację, a dach i podłoga wykonane z płyt OSB o grubości 18 mm gwarantują solidność konstrukcji. Dodatkowy wypust dachu o długości 150 cm zwiększa ochronę przed deszczem i słońcem, tworząc przytulne miejsce do odpoczynku na tarasie.

Domek Jeremi dostarczany jest z zestawem niezbędnych elementów, w tym drewnianą konstrukcją z tarasem, dach i podłogę z płyt OSB, okiennice, zamek z kluczami oraz szczegółową instrukcję montażu. Montaż domku jest prosty dzięki dołączonej instrukcji, a sam domek można złożyć samodzielnie, korzystając z podstawowych narzędzi, takich jak wkrętarka, piłka do drewna czy młotek.

Cena 19 499,00 zł Brutto sprawia, że domek Jeremi jest atrakcyjnym wyborem w swojej kategorii. Jednak warto pamiętać, że niektóre elementy, takie jak pokrycie dachowe, orynnowanie czy opierzenia, nie są wliczone w cenę i trzeba je dokupić oddzielnie. Mimo to, z uwagi na jakość wykonania i wszechstronność, domek Jeremi to doskonały wybór dla każdego, kto szuka przestronnego i trwałego domku ogrodowego w rozsądnej cenie.

Domek letniskkowy Jeremi

Podsumowanie

Przy wyborze domku letniskowego do 30 tysięcy złotych brutto warto zwrócić uwagę na takie cechy jak trwałość, funkcjonalność oraz łatwość montażu. Domek Sunny oferuje przestronny taras i pięć dużych okien, które wpuszczają mnóstwo naturalnego światła. Domek John z kolei zachwyca prostotą i klasycznymi elementami, dodającymi uroku każdemu ogrodowi. Domek Jeremi to przestronna opcja z solidnym tarasem i możliwościami dostosowania, idealna dla większych rodzin. Wszystkie te propozycje to świetne rozwiązania dla osób szukających funkcjonalności, estetyki i rozsądnej ceny. Wybór należy do Ciebie, ale z pewnością każdy z tych domków będzie doskonałym dodatkiem do Twojego ogrodu lub działki.