Dzieci uwielbiają place zabaw i nie ma co do tego wątpliwości. Potrafią one spędzać całe godziny na huśtawce lub zjeżdżalni. Niestety rodzice zazwyczaj nie mają całego dnia, aby spędzić go na placu zabaw ze swoimi pociechami. A co jeśli taki plac zabaw przeniosłoby się do przydomowego ogrodu?

Ta banalnie prosta idea zdobywa coraz większą ilość zwolenników, którzy stawiają w swoich przydomowych ogrodach pełnoprawne place zabaw. Jednym z elementów takiego królestwa dziecięcej radości jest huśtawka. W tym artykule przedstawiamy huśtawkę Alicję, czyli doskonały element do każdego przydomowego placu zabaw.

Huśtawka ze stelażem 183 x 212 cm- Idealna dla dzieci

Huśtawka ze stelażem Alicja, to idealny sposób na zapewnienie dzieciom radości z prawdziwego placu zabaw w przydomowym ogrodzie. Ta huśtawka ogrodowa wyróżnia się swoją trwałością. Wytrzymałość ta spowodowana jest wysoką jakością wykonania oraz materiałem, który uważany jest za najzdrowszy i najbardziej trwałe, czyli drewna.

Drewniany stelaż gwarantuje stabilność całej konstrukcji, dzięki czemu zabawa dzieci jest maksymalnie bezpieczna. Na uwagę zasługuje także łatwość montażu, dzięki czemu postawienie jej w ogrodzie jest proste i szybkie.

Co więcej, prostota montażu jest także gwarancją tego, że huśtawka zostanie zmontowana w sposób odpowiedni i tym samym bezpieczny dla dzieci. W przypadku elementów przydomowego placu zabaw jest to niezwykle istotna kwestia.

Drewniana huśtawka z dwoma siedziskami dla dziecka

Krok po kroku: montujemy huśtawkę 

Montaż huśtawki jest maksymalnie prosty i nieskomplikowany. Dzięki temu złożenie huśtawki będzie szybkie i sprawne zarówno w przypadku amatora majsterkowania, jak i profesjonalnej złotej rączki. Jeśli chodzi o narzędzia, to potrzebne będą:

  • Ołówek,
  • Metrówka,
  • Poziomica,
  • Młotek,
  • Wkrętarka,

Montaż stelażu jest prosty, zaś bardzo dokładna instrukcja obsługi nie pozwoli niczego pomylić. Konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, aby zawierała jak najmniejszą ilość elementów. Warto zaznaczyć, że bardzo istotne jest miejsce, w którym stawiamy huśtawkę. Miejsce, w którym stanie huśtawka dla dzieci do ogrodu powinno być maksymalnie płaskie, zapewniając odpowiednią stabilizację.

Co znajdziemy w zestawie huśtawki?

W zestawie znajdziesz stelaż, dwa zwykłe siedziska z zawiesiami, instrukcję montażu oraz komplet śrub. Warto dodać, że siedziska można wymienić na inne, gdyż wystarczy tylko zaznaczyć odpowiednią opcję podczas składania zamówienia. Warto dodać, że opcjonalnym, ale często zamawianym dodatkiem jest impregnat do ochrony drewna, komplet podestów ogrodowych, a także dodatkowe siedziska do huśtawki.

huśtawka dziecięca do ogrodu drewniany stelaż

Szczegóły techniczne huśtawki ze stelażem 183 x 212 cm

Jeśli chodzi o technikalia, to wymiary podłoża ogólne huśtawki Alicji wynoszą 183 x 212 cm. Wysokość to 209 cm, zaś przekrój nóg to 9 x 9 cm. Jeśli chodzi o przekrój belki poprzecznej, to jest to 15 x 4,5 cm.

Gatunkiem drewna, z jakiego został wykonany stelaż jest sosna zaimpregnowana metodą ciśnieniową. Kolor tejże impregnacji jest oliwkowo-zielony.

Huśtawka dziecięca z dwoma siedziskami do ogrodu

Czas na Własny Plac Zabaw!

Podsumowując, huśtawka Alicja ze stelażem 183 x 212 cm jest idealnym elementem do każdego ogrodowego placu zabaw. Jej niebywałymi zaletami jest trwałość oraz piękny wygląd. Odpowiednio zaimpregnowane drewno jest gwarancją wytrzymałości na długie lata.

Warto podkreślić, że huśtawka Alicja została zaprojektowana w taki sposób, aby była prosta w montażu, jednocześnie dając dzieciom maksymalną ilość radości. Na uwagę zasługuje także fakt, iż huśtawka ta sprzedawana jest wraz z prostą i zrozumiałą instrukcją. Dzięki temu każdy jest w stanie poradzić sobie z samodzielnym montażem tego niezbędnego elementu w każdym ogrodowym placu zabaw dla dzieci.

Oprócz trwałości oraz walorów estetycznych, warto zauważyć cenę, która jest bardzo atrakcyjna biorąc pod uwagę wyjątkowo wysoką jakość huśtawki. Możliwość personalizacji siedzisk daje zaś bardzo szerokie pole do skonfigurowania jej pod własne wymagania. To właśnie dlatego huśtawka Alicja cieszy się dziś tak dużym zainteresowaniem.