• Altana" Marysia "400x400 (słupy 9x9)

Altana 400 x 400 to: Solidna konstrukcja z impregnowanego ciśnieniowo drewna Idealna na rodzinne spotkania Duża powierzchnia użytkowa Ozdobne kratki Możliwość dokupienia pokrycia dachu gontem Instrukcja montażu i komplet okuć w zestawie

Mocowanie do podłoża
Pokrycie dachu
Śruby 6-kątne do kotew (2 szt. na kotwę)
4320.00 -6% 4060.80
Do końca promocji pozostało:
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena dostawy 360
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 252
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 360

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Czworokątna altanka Marysia o wymiarach 400x400 centymetrów to idealna propozycja dla wszystkich osób, które chcą, by w ich ogrodzie nie zabrakło miejsca do wypoczynku i wspólnego spędzania czasu. Konstrukcja tej altany drewnianej stworzona został z kantówki 9x9. Posiada czterospadowy dach, który można za dodatkową opłatą pokryć gontem, by był jeszcze trwalszy oraz nieprzemakalny.

To, co wyróżnia altankę ogrodową Marysia od innych konstrukcji, to z całą pewnością wysoka jakość materiałów, która sprawia, że jest solidna i trwała. Jednocześnie, jej ażurowe ściany wyglądają bardzo elegancko, co dla wielu klientów ma ogromne znaczenie. Wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie, która sprawia, że zakup altanki nie musi wiązać się z uszczupleniem domowego budżetu.

Ładna ozdoba ogrodu

Każdy posiadacz ogrodu wie, że nie powinno zabraknąć w nim miejsca do wspólnego wypoczynku, grillowania czy biesiadowania. Często jednak altanki, które widujemy w sklepach, nie spełniają naszych wymagań. Z altanką ogrodową Marysią jest inaczej - doskonale łączy ona w sobie eleganckie wzornictwo z wytrzymałością, dzięki czemu prezentuje się wyjątkowo okazale.

Zastosowanie drewna odpornego na działanie czynników atmosferycznych oraz solidnej konstrukcji sprawia, że altanka ta przez wiele lat może stanowić funkcjonalną ozdobę Twojego ogrodu. Jednocześnie będzie doskonałym miejscem relaksu, dającym schronienie przed deszczem, wiatrem oraz palącym słońcem. Wszystko to w atrakcyjnej cenie, która z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy.

 

Altana została tak zaprojektowana, aby każde z czterech wejść można było zasłonić naszym płotem o wymiarach 180x180 , co zapewnia doskonałą osłonę przed wiatrem, słońcem czy wścibskim sąsiadem.

Do altany proponujemy również komplet mebli ogrodowych, dostępnych w zakładce Meble ogrodowe

 

PDF DocumentInstrukcja montażu

 

W zestawie znajduje się:

 • Konstrukcję altany
 • Komplet okuć do jej zmontowania

 

 Dostępne dodatki:

 •  Gont bitumiczny jako pokrycie dachu.

 

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

Nasze produkty można obejrzeć w sklepach stacjonarnych na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl

 

Dane techniczne

Wymiary podłoża ogólne

400 x 400

Wypust dachu

27 cm

Wysokość

300 cm

Wymiary wewnętrzne

382 cm x 382 cm

Minimalna wysokość dachu wewnątrz

203 cm

Powierzchnia użytkowa domku

14,592 cm2

Gatunek drewna

Świerk

Impregnacja

Ciśnieniowa

Mocowanie do podłoża

Nie, dostępne kotwy w kalkulatorze dodatków

Dodatkowe informacje

Opcje dodatkowo płatne: Gont, opierzenia, zabudowa z płotów.

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

 • Miła obsługa. Najważniejsze, że odbiereają telefon. Budzi to zaufanie. Produkt taki jak w opisie. Polecam.
  Ryszard (2018-02-01)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia