• Domek Borys z huśtawką

Domek Borys z huśtawką to: Solidna konstrukcja wykonana z suchego drewna. 2 Okienka z bezpiecznego tworzywa. Drzwiczki z zasuwką. Instrukcja montażu i komplet okuć w zestawie, huśtawka oraz szeroka gama akcesoriów do doposażenia domku.

Zjeżdżalnia
Mocowanie do podłoża
Ścianka wspinaczkowa
Pokrycie dachu
Rodzaj siedziska 1
Rodzaj siedziska 2
Stolik dziecięcy przy zakupie domku 30 zł taniej!
Śruby 6-kątne do kotew (2 szt. na kotwę)
1889.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena dostawy 479
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 269
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 479

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Domek zabaw Borys

Ten  domek został stworzony z myślą o dzieciach które aktywnie chcą spędzać czas poza domem. Odpowiednio dobrana wysokość barierki zapewnia bezpieczeństwo bawiących się dzieci. Domek wykonany jest z nieimpregnowanego suszonego drzewa, dlatego trzeba domek zabezpieczyć impregnatem ochronnym. Bezpieczne tworzywo pleksi zapewnia dobre światło. Drzwiczki można zamknąć na dołączoną zasuwkę by zabezpieczyć domek przed zwierzętami.     

 

Dlaczego warto kupić produkt z suszonego drewna?  

 

Drewno suszone nie wypacza się tak jak drewno mokre (nie kręci się, nie wygina). Nie dochodzi do tak dużych pęknięć na materiale. Podczas suszenia w wysokiej temperaturze drewno traci wszystkie substancje odżywcze wabiące owady do zasiedlania. Suszenie komorowe uwalnia drewno od owadów w każdej fazie rozwoju, niszczy również grzybnie znajdującą się w porażonym drewnie i większość zarodników. Tylko drewno wysuszone do odpowiedniej wilgotności gwarantuje jego wymaganą wytrzymałość. Drewno sezonowane na wolnym powietrzu nie uzyska takich właściwości, co suszone komorowo. 

Dlaczego warto kupić u nas?  


Domek zabaw Borys jest w całości wykonany z suszonego drewna, o grubości ścian 14mm, i podłoga o grubości 18mm. Biorąc pod uwagę, że na rynku są domki (nie u nas) z mokrego drewna, które mają ściany 12mm i podłogę 16mm, a po przeschnięciu ściana ma 10mm i podłoga 14mm nasze domki zaliczane są do domków typu Premium. W porównaniu do konkurencji, ściany są grubsze o 40% i podłoga o jest grubsza o 30%. Dlatego nasze place zabaw są bardzo bezpieczne a ponieważ sami je produkujemy,  cena jest atrakcyjna.   

  

 

 

              

 

Montaż:

 • Prosta konstrukcja i prosty montaż. Potrzebne będą Ci podstawowe narzędzia jak: młotek, poziomica, wiertarko-wkrętarka.
 • W zestawie dołączona jest instrukcja montażu i komplet potrzebnych okuć (śruby, zawiasy, gwoździe).
 • Czas składania dla dwóch osób to tylko 5h.
 • UWAGA! Produkt nie powinien mieć bezpośredniego kontaktu z ziemią, dobrym fundamentem jest kotwa wbijana. Kontakt z ziemią skraca żywotność produktu.

W zestawie znajduje się:

 • Konstrukcja domku w której skład wchodzą gotowe elementy tj. ściany, podłoga + słupki, dach, drzwi.
 • Instrukcja montażu
 • Komplet śrub
 • Huśtawka z dwoma siedziskami

Dostępne dodatki:

 • Pokrycie dachu typu gont bitumiczny (domek w standardzie jest bez pokrycia)
 • Gwoździe papowe do gontu
 • Szpice wbijane do ziemi (łączą słupki z ziemią)
 • Zjeżdżalnia
 • Ścianka wspinaczkowa lub rampa
 • Akcesoria typu: lornetka, teleskop, ster, flaga, skrzynka na listy i inne akcesoria dostępne w dziale akcesoria dla dzieci

 ·    

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

Nasze produkty można obejrzeć w sklepach stacjonarnych na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć drewno na długie lata.

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl lub gorzow@woodandplay.pl

 

 

Wymiar domku na zewnątrz to 180cm x 190cm a środku to aż 171cm x 113 cm


    image

 

Spokojnie w domku może bawić się większa ilość dzieci  

 

image

 

 

 

U nas każdy szczegół jest bardzo ważny  

  

image

 

 

Dla nas detale mają znaczenie 

 

image

 

 

Polecamy dodatkowo do domku ściankę wspinaczkową:

image

 

image

 

Lub rampę: 

 

image

image

 

 

 

PDF DocumentInstrukcja montażu domku.

PDF DocumentInstrukcja montażu huśtawki.

 

Dane techniczne
Wymiary podłoża ogólne 468 x 190 cm
Wypust dachu 16 cm
Wysokość 280 cm
Wysokość podstawy 130 cm
Wymiary wewnętrzne 113 x 171 cm
Minimalna wysokość dachu wewnątrz 113 cm
Powierzchnia użytkowa domku 1,93 m + 1,13 m2
Taras Tak
Wymiary tarasu 180 x 63 cm
Wymiar wejścia 50 x 109 cm
Okna Tak/2szt. z tworzywa sztucznego
Wymiary okien 50 x 54
Grubość deski w ścianach 15 mm
Grubość deski na dachu 15 mm
Grubość deski na podłodze 19 mm
Podłoga w komplecie Tak
Wymiar huśtawki 240x 160 cm 
Gatunek drewna Sosna/Świerk
Impregnacja Brak
Dodatkowe informacje Wyposażenie dodatkowe dostępne w kategorii "Akcesoria"

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia