• Altana Merida (354cm x 354cm)

Altana czworokątna 3.0 to idealna altana pod względem cena- jakość. Dach wykonany jest z boazerii , przygotowanej jako gotowe elementy do szybkiego montażu. Altana standardowo impregnowana w kolorze zielonym. Wymiary: Długość: 354cm Szerokość: 354cm Wysokość: 297cm Słupki: 9x9x210cm

Mocowanie do podłoża
Pokrycie dachu
Śruby 6-kątne do kotew (2 szt. na kotwę)
1650.00 -9% 1499.00
Do końca promocji pozostało:
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 360
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 252
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 360

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Altana czworokątna 3.0

to doskonałe miejsce do grillowania, spotkań rodzinnych, oraz świetne miejsce do relaksu i odpoczynku. Solidnie wykonana i przygotowana do samodzielnego złożenia. W skład zestawu wchodzą okucia  oraz instrukcja. Dach wykonany jest z  boazerii, przygotowanej jako gotowe elementy do szybkiego montażu. Altana standardowo impregnowana w kolorze zielonym.


Dlaczego warto kupić u nas tą altanę:

1) Dach kopertowy,  w całości wykonany z deski

2) Solidne przekroje słupków 90mm x 90mm

3) Impregnacja ciśnieniowa, kolor "oliwkowy"

4) Jesteśmy producentem, dlatego cena w stosunku do jakości jest bardzo atrakcyjna


Wymiary altany:

Długość: 354cm

Szerokość: 354cm

Wysokość: 297cm

Słupki: 9x9x210cm 

Wewnątrz 271cm x 271cm

Po dachu 354cm x 354cm


Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo! 


Nasze produkty można obejrzeć w sklepach stacjonarnych na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć drewno na długie lata. 

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem? 

 

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pllub gorzow@woodandplay.pl 

 

Altana Merida to bardzo praktyczna altanka...

image

Te praktyczne zadaszenie znajdzie zastosowanie niemal wszędzie...

image

 

Dane techniczne

Wymiary podłoża ogólne

288 x 288 cm

Wypust dachu

27 cm

Wysokość

290 cm

Wymiary wewnętrzne

270 x 270 cm

Minimalna wysokość dachu wewnątrz

203 cm

Powierzchnia użytkowa domku

7,29 cm2

Wymiar wejścia

270 x 200 cm

Podłoga w komplecie

Nie

Gatunek drewna

Sosna

Impregnacja

Ciśnieniowa w kolorze zielono-oliwkowym

Mocowanie do podłoża

Dostępne w kalkulatorze dodatków

Dodatkowe informacje

Dodatkowo płatne opcje: Gont, zabudowa wykonywana na zamówienie

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

 • Godna polecenia altanka. Tania i bardzo praktyczna.
  Polecam!
  Urszula (2018-02-08)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Bardzo ładna i tania, dodatkowo można zamówić świetną zabudowę z podłogą
  Godne polecenia.
  Arek (2018-02-06)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia