• Toaleta | WC ogrodowe 90 x 100 cm

Symbol: 03/DR

Toaleta ogrodowa to: Podstawowy element działki Dwie zasuwki (jedna wewnątrz druga na zewnątrz) Tylna klapa umożliwiająca odprowadzenie nieczystości w inne miejsce Instrukcja montażu i komplet okuć w zestawie

Pokrycie dachu
1440.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 3 dni robocze
Cena przesyłki 335
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp. 250
Kurier cała Polska 335
Dostawa lokalna Koszt dostawy do 150km od Gorzowa Wlkp. ustalany jest indywidualnie +48 510 956 767

Więcej informacji: 510 956 767

image

 WC OGRODOWE 

wymiar 90 x 100 cm

 Wood&Play


 

Toaleta ogrodowa, czyli popularny wychodek to niezbędny element działki. Numerem jeden wciąż pozostają ubikacje ogrodowe z drewna, które dobrze komponują się z małą architekturą ogrodu, a także idealnie wpisują w naturalny krajobraz. WC z drewna łączy wygodę, funkcjonalność i estetykę. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy estetyczne WC drewniane, idealne na działkę lub do ogrodu.


Prezentowana przez nas drewniana toaleta ogrodowa to stabilna konstrukcja i wysokiej jakości materiały. Nasze WC zostało wykonane ze starannie wyselekcjonowanego drewna zaimpregnowanego ciśnieniowo.  Tylna klapa umożliwia odprowadzanie nieczystości w odpowiednie miejsce, np. do kompostownika.


Od lat zajmujemy się produkcją drewnianej architektury ogrodowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży potrafimy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Nasze produkty charakteryzują się solidnością wykonania oraz dużą funkcjonalnością. Nasza toaleta jest łatwa do złożenia, prosta w utrzymaniu higieny i wygodna w użytkowaniu. Na drzwiach posiada wywiercone 3 otwory które zapewniają pomieszczeniu odpowiednią wentylację.


Do toalety dołączamy komplet okuć, który ułatwi jej złożenie. Drewniane WC to bez wątpienia ekologiczny, wygodny i estetyczny element działki lub ogrodu. Nasza toaleta stanowi wygodne rozwiązanie dla dorosłych i dla dzieci. Jeśli macie Państwo jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu z nami! W każdej chwili jesteśmy do Waszej dyspozycji, służąc radą i wsparciem.


 Zalety 

 • Drewno impregnowane ciśnieniowo (kolor oliwkowo-zielony) 
 • Najwyższa jakość strugania
 • Trwałość wykonania
 • Surowiec naturalny i odnawialny


Uwaga - Produkt nie zawiera plastykowej deski klozetowej w komplecie

 

 Dane techniczne 
 • Długość podstawy: 100 cm
 • Szerokość podstawy: 90 cm
 • Wysokość w najwyższym punkcie: 217 cm
 • Wysokość w najniższym punkcie: 181 cm
 • Grubość ścianki: 17 mm
 • Impregnacja: Ciśnieniowa
 • Kolor impregnacji: Oliwkowo-zielony
 • Gatunek drewna: Sosna

 


ZDJĘCIA PRODUKTU

image
image
image
image
image
image WYKAZ WAD DOPUSZCZALNYCH 

Drogi Kliencie,
Drewno jest surowcem naturalnym i organicznym, dlatego należy pamiętać, że nie jest ono doskonałe i może posiadać drobne wady, np. rysy i pęknięcia, sęki, szorstkość, chropowatość powierzchni, zabarwienia – wady estetyczne, wady związane z naturalnym pochodzeniem.

image

Jakość obróbki

Zheblowanie nie całej powierzchni – dopuszczalna jest mała szorstkość wokół gałęzi, słabo widoczne fale na powierzchni deski, nieduże uszkodzenia mechaniczne o szerokości nieprzekraczającej 20 mm na krawędzi deski, nieduże uszkodzenia mechaniczne na końcach deski nieprzekraczające szerokości samej deski. Dopuszczalna jest chropowatość powierzchni bocznych, o ile po połączeniu ze sobą dwóch desek nie psuje ona wyglądu ogólnego.


image

Sęki

Sęki częściowo wypadnięte, pęknięte – dopuszczalne są pojedyncze przypadki z ograniczeniem do 20 mm na widocznej powierzchni lub krawędzi deski. Niezrośnięte lub częściowo zrośnięte,trwałe, niewypadnięte sęki – dopuszczalne są w ilościach do jednej trzeciej deski. Dozwolone są sęki gnijące do 15 mm. Sęki wypadnięte – dopuszczalne są pojedyncze przypadki wypadniętych sęków o średnicy do 15 mm. Wszystkie deski z dziurami po sękach są usuwane w toku produkcji. Ze względu na to, że mogą one pojawić się na etapach późniejszych eksploatacji – ilości nieduże są możliwe.


image

Pęknięcia

Pęknięcia nie na wskroś powstające na stadium suszenia drewna są dopuszczalne z jednej strony. Pęknięcia na wskroś na końcach deski są dopuszczalne, o ile długość pęknięcia nie przekracza szerokości samej deski.


image

Kieszenie żywiczne

Kieszenie żywiczne są dopuszczalne.


image

Krzywizna

W miarę zmiany warunków pogodowych lub w przypadku niewłaściwego magazynowania może dojść do odkształcenia desek – wygięć lub deformacji. Można to dość łatwo naprawić w trakcie montażu, z użyciem środków pomocniczych: przycisków lub pasków naciągających.


image

Przebarwienia

W przypadku drewna dopuszczalne są wszelkie przebarwienia – nie wpływa to na trwałość i właściwości użytkowe drewna.


Toleracja wymiarów

Zmiana wymiarów drewna jest dozwolona na poziomie +/- 3%, w zależności od warunków eksplotacji. 

Warto podkreślić, że drobne wady nie wywierają wpływu na funkcjonalność wyrobu, w związku z tym wszelkie wady naturalne, które po zamontowaniu wyrobu znajdują się poza częścią widoczną i nie stanowią żadnych przeszkód w normalnej eksploatacji, są dopuszczalne.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia

Przyjdź, dotknij i zobacz!

Na żywo!

 

Nasze produkty można obejrzeć w sklepach stacjonarnych na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego.

Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

 Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim bądź napisz na adres 

szczecin@woodandplay.pl lub zamowienia@woodandplay.pl

 


Nasze sklepy stacjonarne

Gorzów Wielkopolski   Szczecin

ul. Marcina Kasprzaka 13A (wjazd przez stację Shell)
66-400 Gorzów Wielkopolski

tel. 510 956 767
email: zamowienia@woodandplay.pl

ul. Floriana Krygiera 1 (dawniej Autostrada Poznańska 1)
71-001 Szczecin

tel. 500 593 605
email: szczecin@woodandplay.pl

tel. 797 682 911
tel. 572 657 833
tel. 914 894 065