• Siedzisko plastikowe

Siedzisko plastikowe HDPE formowane metodą EBM (wytłaczanie z rozdmuchem) kółka oraz ósemki ze stali galwanizowanej czarne zgrzewy PP na linach, z wyjątkiem kolorowych lin  

32.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 24 h
Cena dostawy 25
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 25
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 25

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Plac zabaw, również ten przydomowy stworzony w ogrodzie, powinien być miejscem atrakcyjnym dla dziecka. Powinien być wyposażony w rozmaite zabawki i urządzenia zabawowe. Jedną z ulubionych zabawek dzieci jest huśtawka. Maluch na bujaniu może spędzić nawet cały dzień i przy tym się nie znudzić. Huśtawka to gwarancja doskonałej zabawy każdego dnia. Z myślą o najmłodszych oferujemy atrakcyjne siedzisko huśtawki. Kolorowe siedzisko dla dzieci wykonane jest z tworzywa HDPE, które odznacza się niezwykłą trwałością i dużą odpornością na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Oferowane przez nas siedzisko plastikowe to pierwszy krok do stworzenia atrakcyjnej huśtawki ogrodowej. Konstrukcja siedziska huśtawki jest bardzo mocna, stabilna, a przez to bezpieczna. Gotowa huśtawka ogrodowa na pewno sprawi Twojemu dziecku radość i dostarczy mnóstwo frajdy. Satysfakcja z codziennej zabawy gwarantowana! Siedzisko huśtawki jest u nas dostępne w bogatej gamie kolorystycznej. Dzięki temu każde dziecko może mieć huśtawkę w swoim ulubionym kolorze. Siedzisko nadaje się zarówno do użytku zewnętrznego jak i wewnątrz pomieszczeń.

Daj swojemu dziecku radość zabawy

Zabawy na świeżym powietrzu to nie tylko ogromna radość, ale także inwestycja w zdrowie młodego człowieka. Jeśli posiadasz w swoim ogrodzie mini plac zabaw, koniecznie uzupełnij go o huśtawkę ogrodową. Wybierz siedzisko do huśtawki i stwórz coś absolutnie wyjątkowego, za co Twoje dziecko będzie Ci bardzo wdzięczne. Dostępne u nas siedziska z tworzywa HDPE to wspaniały sposób bezpiecznej zabawy połączony z aktywnością fizyczną.

Huśtawka ogrodowa dostarczy Twojemu dziecku mnóstwo frajdy. W momencie, kiedy siedzisko plastikowe zawiśnie na grubych linach, Twoja pociecha nie będzie mogła się od niego oderwać. Każdego dnia będzie cieszyć się zabawą na świeżym powietrzu, raz na po raz szybując hen w górę. Oferowane przez nas siedzisko plastikowe doskonale sprawdzi się w przypadku dzieci w różnym wieku. Kupując w naszym sklepie masz pewność, że otrzymujesz produkt najlepszej jakości. U nas dobra cena zawsze idzie w parze z doskonałą jakością. Zapraszamy!

 

Siedzisko plastikowe

  • HDPE formowane metodą EBM (wytłaczanie z rozdmuchem)
  • kółka oraz ósemki ze stali galwanizowanej
  • czarne zgrzewy PP na linach, z wyjątkiem kolorowych lin
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia