Chcesz zapewnić swojemu maluchowi miejsce do zabawy i odpoczynku? Dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym nie ma nic lepszego niż drewniany domek, który będzie spełnieniem ich marzeń.

Na rynku dostępnych jest wiele tego typu konstrukcji. Jaki więc będzie najlepszy domek dla dzieci? Wymiary i dodatkowe udogodnienia to jedne z najważniejszych kwestii, które musisz wziąć pod uwagę. Sprawdź, co jeszcze uwzględnić podczas wyboru.

Czy warto zdecydować się na domek dla dzieci w ogrodzie?

Wiele osób zastanawia się nad tym, jaką rozrywkę może zapewnić swoim pociechom na co dzień, aby te nie nudziły się i zajęły czymś przez dłuższy czas. Doskonałą opcją są drewniane domki, które pozwalają maluchom na aktywny wypoczynek nawet przez kilka godzin.

Czy do każdego ogrodu będą odpowiednie domki dla dzieci? Wymiary takiej konstrukcji warto dopasować do miejsca na działce. W ofercie Wood&Play znajdziesz domek Borys w trzech różnych wariantach.

Każdy z nich został wykonany z drewna suszonego komorowo. Jest to wyjątkowo trwały materiał, który nie wygina się i nie pęka. Domki bez problemu wytrzymują wiele sezonów, gwarantując maluchom 100% bezpieczeństwa.

Warto podkreślić, że dostępne w ofercie Wood&Play domki zabaw dla dzieci są w całości wykonane z drewna, a ich podłoga i ściany są o 30-40% grubsze w stosunku do produktów konkurencji. To sprawia, że klasyfikuje się je jako konstrukcje klasy premium.

Pomimo tego ich cena jest bardzo atrakcyjna. Wynika to z faktu, że są produkowane na miejscu od podstaw. Poznaj każdy z modeli i zdecyduj, który najlepiej sprawdzi się w przypadku Twoich dzieci.
wnętrze domku zabaw Borys

Borys – drewniany domek dla dzieci tanio, solidnie i z pomysłem

Domek Borys w podstawowej wersji to doskonałe rozwiązanie do tych osób, które dysponują ograniczonym miejscem w swoim ogrodzie. Wymiary konstrukcji w zakresie szerokości to 180x190 cm, a wysokość 280 cm. Dodatkowym elementem jest drabinka umożliwiająca wejście do środka, która mierzy 105 cm.

W przedniej części konstrukcji znajduje się niewielki taras, a wokół drzwi wejściowych po dwóch stronach zostały rozmieszczone okna. W wersji podstawowej domek dostępny jest bez pokrycia dachowego. Można jednak zdecydować się na nie za niewielką dopłatą. Do wyboru jest gont:

 • czerwony ogon bobra,
 • brązowy ogon bobra,
 • szary ogon bobra,
 • zielony ogon bobra.

W zestawie z domkiem można zamówić także odpowiednie mocowanie do podłoża. Jego typ zależy od tego, na jakim gruncie będzie ustawiona konstrukcja. Do wyboru są:

 • kotwy wbijane, nazywane także szpicami – doskonale sprawdzą się na podłożu trawiastym,
 • kotwy typu U – odpowiednie do mocowania domku w miejscu, gdzie występuje fundament betonowy,
 • kotwy typu H – niezbędne przy osadzaniu największych konstrukcji, gdzie ważna jest bardzo dobra stabilizacja.

W dodatkowych materiałach informacyjnych, które znajdują się na naszej stronie, przy każdym z produktów można znaleźć wskazówki dotyczące montażu. Dzięki temu wszelkie prace będą zdecydowanie łatwiejsze. Korzystając z nich, można mieć także pewność, że montaż zostanie wykonany w sposób prawidłowy.

Domek zabaw Borys ze zjeżdżalnią

Model Borys ze zjeżdżalnią to nieco większy wariant, jeżeli chodzi o oferowane przez Wood&Play domki drewniane dla dzieci. Wymiary podstawowe tej konstrukcji w zakresie szerokości i wysokości są takie same, jak w wersji bazowej. Należy jednak dodatkowo uwzględnić długość wysunięcia zjeżdżalni, która wynosi 170 cm.

Parametry techniczne domku są dokładnie takie, jak w wariancie podstawowym. Wyróżnia go trwałość wykonania, dzięki zastosowaniu naturalnych surowców najwyższej jakości.

Domek jest również łatwy do samodzielnego montażu. Jego złożenie będzie więc błyskawiczne. Dodatkowy element, którym jest zjeżdżalnia, uatrakcyjni codzienną zabawę maluchów i zachęci do aktywnego spędzania czasu.

Domek zabaw z huśtawką i zjeżdżalnią

Model Borys z huśtawką – drewniany domek dla dzieci tanio i bez nudy

Drewniany domek zabaw dla dzieci z huśtawką to doskonały wybór dla osób, które dysponują dużym ogrodem. Rozbudowana wersja pozwala stworzyć na działce mały, przydomowy plac zabaw. Jeżeli chodzi o wymiary, to ogólny obrys zestawu w tym przypadku wynosi 425x300 cm. Wysokość pozostaje bez zmian – jak w pozostałych modelach.

Dodatkowo ten wariant można rozbudować o takie elementy jak:

 • rampa z liną,
 • ścianka wspinaczkowa,
 • zjeżdżalnia (w różnych wariantach kolorystycznych),
 • stolik dziecięcy,
 • różnego rodzaju gadżety (dzwonek, flaga, koło sterownicze, lornetka, teleskop, skrzynka na listy, megafon, peryskop).

Zależy Ci na tym, aby elementy służące aktywności Twojego dziecka były nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne? Najlepszym wyposażeniem, które możesz wybrać, jest drewniany domek dla dzieci.

Wymiary tej konstrukcji dopasujesz do swojej działki, nie zaburzając jej układu. Maluchowi natomiast zapewnisz miejsce, w którym zadba o swoją kondycję, będzie rozwijać kreatywność, a przede wszystkim będzie bezpieczny.

Ogrodowy domek zabaw zmontujesz samodzielnie, a jego wytrzymałość sprawi, że Twoje dziecko będzie korzystało z niego latami.