• Wieża zabaw Tobi (rączki, piaskownica i zjeżdżalnia w kpl)

Wieża zabaw Tobi idealna do przydomowego placu zabaw. W skład wieży wchodzą: konstrukcja wieży, piaskownica, drabinka, rączki i zjeżdżalnia. W celu zabezpieczenia dachu proponujemy pokrycie gontem bitumicznym lub papą. Jako dodatek do wieży jest możliwość zakupienia tzw. dostawki do wieży zabaw Tobi. Jest to huśtawka dołączana do boku wieży.   Wysokość : 300 cm Szerokość : 150 cm Długość : 150 cm grubość desek : 19 mm słupki  70 x 70 mm

Zjeżdżalnia Czerwona
Mocowanie do podłoża
Pokrycie dachu
1210.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena dostawy 360
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 252
Kurier cała Polska godz. 8:00-15:30 360

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Wieża zabaw Tobi idealna do przydomowego placu zabaw. W skład wieży wchodzą: konstrukcja wieży, piaskownica, drabinka, rączki i zjeżdżalnia. W celu zabezpieczenia dachu proponujemy pokrycie gontem bitumicznym lub papą. Jako dodatek do wieży jest możliwość zakupienia tzw. dostawki do wieży zabaw Tobi. Jest to huśtawka dołączana do boku wieży.

 

Wysokość : 300 cm

Szerokość : 150 cm

Długość : 150 cm

grubość desek : 19 mm

słupki  70 x 70 mm

PDF DocumentInstrukcja Montażu 

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia