• Altana 13 | Drewniana 6 m Fiołek

Symbol: Altanka nr 13

Altana 6 m Fiołek. Średnica 6m na ok 25-30 osób. Słupy nośne wykonane ze specjalnie selekcjonowanego ,bezsęcznego drewna klejonego, odpornego na pęknięcia i wypaczenia. Altana bardzo solidna i stabilna Grubość słupów 20 x 20 cm, wysokość słupów nośnych 2m. Wysokość do kalenicy ok 2,7m. Przekroje krokwi na dachu 9x14. Dach wykonany ze specjalną przerwą wentylacyjną służącą do odprowadzenia dymu z grilla.

Pokrycie dachu
Kolor impregnacji
Meble
Kurier cała Polska Transport i termin do uzgodnienia
27526.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu Informacja pod infolinią lub na maila
Cena przesyłki 0
Odbiór sklep Gorzów 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp. 906

Więcej informacji: 510 956 767

Altana drewniana  o przekroju 6 m Fiołek.

Piękna solidna konstrukcja która znajdzie swoje zastosowanie w wielu miejscach. Zarówno w ośrodkach wypoczynkowych, jako miejsce do grillowania, czy w parkach jako miejsce do biesiadowania. Solidna konstrukcja oparta na filarach 20 x 20 cm z drewna klejonego, bezsęcznego, jest w stanie pomieścić około 25 osób. Dach wyposażono w otwór wentylacyjny, dzięki któremu dym z paleniska czy grilla będzie wydostawał się do góry. Altanę warto pokryć gontem bitumicznym aby służyła nam jeszcze dłużej i chroniła przed deszczem jeszcze dokładniej. 

image


 Fiołek 

Altana 600x600 cm

 

 Wood&Play

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Zalety 

 • Surowiec naturalny i odnawialny
 • Najwyższa jakość strugania
 • Fabrycznie kontrolowana dokładność dopasowania
 • Trwałość wykonania
 • Altana łatwa do samodzielnego montażu

 

 W zestawie znajduje się 

 • Konstrukcja drewniana Altany
 • Okucia
 • Mozliwość domówienia mebli

 

 Dane techniczne 
 • Wymiar zewnętrzny sześciokąt o średnicy ok. 600cm.
 • Materiał:  suszone drewno sosnowe
 • Słupy nośne: specjalnie selekcjonowane, bezsęczne drewno klejone, odporne na pęknięcia i wypaczenia o wymiarach 20x20cm,
 • Wysokość słupów nośnych 2,0m
 • Wysokość słupa do kalenicy 2,7m. 
 • Przekroje krokwi na dachu 9x14
 • Specjalna przerwa  wentylacyjna w dachu w celu odprowadzenia dymu z grilla
 • Impregnacja jednokrotna drewnochronem.


Możliwy transport cały kraj po uzgodnieniu telefonicznym(514-846-093).

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia

 

Przyjdź, dotknij i zobacz!

Na żywo!

 

Nasze produkty można obejrzeć w sklepach stacjonarnych na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego.

Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

 Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim bądź napisz na adres 

szczecin@woodandplay.pl lub gorzow@woodandplay.pl

 


Nasze sklepy stacjonarne

Gorzów Wielkopolski   Szczecin

ul. Marcina Kasprzaka 13A (wjazd przez stację Shell)
66-400 Gorzów Wielkopolski

tel. 510 956 767
email: gorzow@woodandplay.pl

tel. 519 075 195
tel. 514 846 093

ul. Floriana Krygiera 1 (dawniej Autostrada Poznańska 1)
71-001 Szczecin

tel. 500 593 605
email: szczecin@woodandplay.pl

tel. 500 593 605
tel. 572 657 833