Czy jest coś lepszego niż zabawa na świeżym powietrzu? Każde dziecko z pewnością stwierdzi, że nie. Szczególnie, jeśli ma do dyspozycji urozmaicony ścianką wspinaczkową, rampą, huśtawką i zjeżdżalnią plac zabaw.

Konstrukcja zawierająca dodatkowo domek to idealne miejsce do spędzania tam długich godzin. Ilość elementów tego placu stwarza nieograniczone możliwości do zabawy, pobudzając dziecięcą kreatywność.

Plac zabaw ze zjeżdżalnią – sposób na nudę w ogrodzie!

Dzieci są w ciągłym ruchu. Gdy nadchodzi wiosna, ciężko usiedzieć im w miejscu – wokół jest tyle ciekawych rzeczy. Jeśli bieganie po trawniku i zabawa w piaskownicy nie mają być jedynymi rozrywkami malucha, warto wzbogacić podwórko o dodatkowy element: plac zabaw ze zjeżdżalnią. Dzięki niemu zabawy w ogrodzie zyskają całkiem nowy wymiar!

Dostępne w ofercie Wood and Play place zabaw występują w dwóch wariantach:

  • plac zabaw Borys I, który zawiera domek Borys wykonany z suszonego drewna, huśtawkę z dwoma siedziskami, rampę oraz zjeżdżalnię,
  • plac zabaw Borys II, który zawiera domek Borys wykonany z suszonego drewna, huśtawkę z dwoma siedziskami, ściankę oraz zjeżdżalnię.

W zależności od tego, czym interesuje się Twoje dziecko, możesz wybrać odpowiadającą mu konstrukcję. Zarówno ścianka wspinaczkowa, jak i rampa to doskonały sposób na urozmaicenie placu zabaw elementem, który pomaga maluchowi ćwiczyć sprawność i zręczność.

Zjeżdżalnia i huśtawka to z kolei klasyczne elementy, które maluchy wręcz uwielbiają i są w stanie bawić się na nich godzinami.

Plac zabaw Borys

Drewniana konstrukcja – trwała, estetyczna i przyjazna środowisku

Plac zabaw jest wykonany z naturalnego drewna. Jest to surowiec naturalny i tym samym bezpieczny dla dzieci – nawet dla alergików – oraz przyjazny środowisku.

Jedyne plastikowe elementy to huśtawka oraz zjeżdżalnia. Drewno jest materiałem trwałym i długowiecznym, dlatego wybierając drewniany plac zabaw z naszej oferty, masz pewność, że będzie służył naprawdę długi czas.

Dodatkową zaletą drewnianych konstrukcji jest ich ciepły, jasny kolor, który pięknie komponuje się z ogrodem niezależnie od tego, w jakim stylu jest urządzony.

Drewno pasuje również do mebli ogrodowych i wszelkich typów elewacji, dzięki czemu całe obejście wokół domu wygląda spójnie i elegancko.

Nasze domki są wykonane z drewna suszonego, które nie wygina się tak, jak drewno mokre, a ponadto nie dochodzi w nich do tak dużych pęknięć. Zaletą elementów z drewna suszonego jest również to, że podczas suszenia w wysokiej temperaturze drewno traci wszelkie substancje odżywcze, które mogłyby zachęcać owady do zasiedlania.

Dzięki temu masz pewność, że nie zalęgną się w nim żadne insekty zagrażające Twojemu dziecku albo wpływające na wygląd konstrukcji.

Plac zabaw, który oddajemy do Twoich rąk został stworzony z troską o dobro maluchów. Każdy element jest opracowany w taki sposób, aby dziecko nie mogło się skaleczyć czy wbić sobie drzazgi.

Plac zabaw borys przód

Samodzielny montaż w zaledwie kilka godzin

Do montażu placu zabaw ze zjeżdżalnią nie potrzebujesz ekipy fachowców. Spokojnie zrobisz to samodzielnie (ewentualnie z pomocą osoby, która przytrzyma Ci poszczególne elementy).

Do zestawu dołączona jest szczegółowa i klarowna instrukcja, jak złożyć budowlę krok po kroku. Jedyne, czego potrzebujesz, by konstrukcja powstała, to odpowiednie narzędzia: młotek, wiertarko-wkrętarka, wiertła, bity do wkręcania, klucze nasadowe.

Zanim zabierzesz się za montowanie konstrukcji, pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu podłoża. Konstrukcja, aby była całkowicie bezpieczna, musi stać na wyrównanym i utwardzonym miejscu. W tej roli dobrze sprawdzi się betonowa wylewka. Będzie stabilizować plac zabaw, a także ograniczy kontakt budowli z ziemią i wilgocią, które skracają żywotność drewnianych elementów.

Place zabaw z naszej oferty nie są zaimpregnowane. Należy to zrobić we własnym zakresie. Impregnacja drewna jest kluczowa, by drewniane elementy zyskały ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi – deszczem i promieniowaniem słonecznym. Do impregnacji świetnie nadają się oleje do drewna oraz lakiery.