• Domek Sylwia 600 x 600 + Taras 200 x 600 i 200 x 500

Domek Sylwia. Jest to domek z balika 45mm z antresolą. Wykonany z drewna świerkowego czterostronnie struganego i suszonego. Duży taras pozwoli na relaks w słoneczne dni.

Komplet orynnowania
Okiennice na drzwi i okna
Pokrycie dachu
Formy Dostawy Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie zalaeżnie od odległości
32600.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 30 dni
Cena dostawy 0
Odbiór sklep Szczecin 0
Odbiór sklep Gorzów 0
Kurier do 150km od Gorzowa Wlkp w godz. 8:00-15:30 980

Więcej informacji: 510 956 767

Zostaw telefon

Domek Sylwia.

Przedstawiamy Państwu domek jakich mało. Domek wyposażono w trzy pomieszczenia oraz antresolę na której mogą bawić się i spać dzieci. Przy domku można postawić bardzo duży taras na którym wypoczniemy w słoneczne dni. Ściany domku składają się z balika 45 mm, wykonanego z drewna świerkowego. Dostęp światła słonecznego zapewnia 8 okien oraz przeszklone drzwi. 

 

Przyjdź, dotknij i zobacz! Na żywo!

Niektóre nasze produkty, można obejrzeć w sklepach stacjonarnych, na terenie Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego. Wykwalifikowany personel pomoże Ci znaleźć produkt, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz zrobić zdjęcia, i zasięgnąć wszelkich porad jak zmontować i zabezpieczyć swój zakup.

 

 

Nie masz czasu? Chcesz zająć się swoimi sprawami i nie martwić się montażem?

Odwiedź jeden z naszych sklepów w Szczecinie lub Gorzowie Wielkopolskim, bądź napisz na adres szczecin@woodandplay.pl

DANE TECHNICZNE 

  • Rozmiar zewnętrzny domku: 600 x 600 cm + taras: 200 x 600 cm oraz 200 x 500 cm
  • Grubość bala: 45 mm
  • Wysokość ściany bocznej: 228 cm
  • Wysokość w szczycie: 400 cm
  • Powierzchnia dachu: 62 m2
  • Deska dachowa: 19 mm
  • Grubość podłogi: 28 mm
  • Drzwi: 1 x 1600 x 1965 mm; 2 x 800 x 1965 mm
  • Okna: 4 x 865 x 1060 mm; 1 x 1560 x 1050 mm; 2 x 1625 x 1060 mm; 1 x 670 x 700 mm

Charakterystyka produktów z drewna     Drewno jest materiałem naturalnym i posiada charakterystyczne dla siebie cechy mające wpływ na jakość obróbki oraz walory estetyczne zmienne w czasie w zależności od rodzaju zabezpieczenia i warunki przechowywania. Do najbardziej charakterystycznych cech drewna iglastego z którego wykonane są nasze wyroby należy zaliczyć: Faktura i sęki – zależą od rodzaju drewna oraz warunków jego wzrostu. Ilość występujących sęków i ich wielkość w wyrobach jest dopuszczalna pod warunkiem, że nie osłabia to elementów konstrukcji. Zmiana wymiarów – w zależności od wilgotności klimatu w jakim drewno się znajduje jego struktura komórkowa dąży do osiągnięcia równowagi wilgotności z otoczeniem zmieniając przy tym dość znacznie swoje wymiary poprzeczne. Zjawisko to popularnie zwane kurczeniem i pęcznieniem może zmienić wymiar poprzeczny elementów drewnianych nawet do 10%. Wycieki żywicy – w wyniku oddziaływania temperatury i kurczenia się naturalnym zjawiskiem jest wyciekanie pozostałości żywicy z włókien drewna. Zjawisko to jest szczególnie charakterystyczne dla wyrobów wykonanych z drewna iglastego. Pęknięcia i skręcenia – naturalna nierównomierność struktury drewna oraz sęki są przyczyną zróżnicowanych zmian wilgotności w jego strukturze. Powstające wewnętrzne naprężenia mogą być przyczyną wzdłużnych pęknięć i skręceń elementów konstrukcyjnych. Starania nasze polegające na odpowiednim selekcjonowaniu i doborze surowca drzewnego są w stanie jedynie ograniczyć występowanie takich zjawisk. Zmiana koloru, przebarwienia – drewno nie impregnowane w sposób naturalny pod wpływem oddziaływania promieniowania UV ciemnieje i w miarę czasu zaczyna się znacznie różnić od drewna świeżo struganego. Proces konserwacji i impregnacji ma na celu zminimalizowanie lub zamaskowanie takiego zjawiska.     Zastrzeżenia dotyczące cech fizykochemicznych właściwych dla danego typu drewna (przebarwienia, pęknięcia, zmiany wymiarów itp.) nie mogą być powodem reklamacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia